Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Spricceles vagy "squirt"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spricceles vagy "squirt" (tobbi pent)?

Figyelt kérdés

Ugye egyes nők kepesek spriccelni. Sajnos n3m volt szerencsem meg ilyen lannyal egyuttlenni vagy csak bena vagyok de nagyonerdekell, hogy az a bizonyos folyadek az pontosabban mi. Ha nem vizelet,pedig sokan ezt allitjak, akkor mi? Van egy sajat holyagja ezeknek a lanyoknak erre , vagy hol taroljak urulesig?


Illetve minden lany kepes erre kelloen eros orgazmus mellett vagy ez ritkasag


Elore is koszsonom.


2018. aug. 8. 00:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nrm tudom mi az, de egy biztos: Hugyszagú!

"folyadek az pontosabban mi" ez a kérdés magában is polgárháborus helyzethez vezet

2018. aug. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az anatómia könyv böngészése előtt mindenképpen tanulmányozd a magyar nyelvtan könyvet.
2018. aug. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
AKKOR HUGY
2018. aug. 8. 00:22
 4/15 A kérdező kommentje:
Nemertemmijertmanijajamindenkinekahejesiraskilyavitasanemezerttettemfelakerdest. DE NAGYON REMELEM HOGY MOST BOLDOGGA TETT, HOGY EZT IDEIRTAD KEDVES 2. VALASZOLO.
2018. aug. 8. 00:24
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Jézusom, dehogy húgy.

Még csak nem is olyan szagú. Vízszerű, színtelen, szagtalan. (Legalábbis az enyém biztosan.)


"Az anyagot a húgycső jobb és bal oldalán található Skene mirigyek termelik, működésük a G-pont stimulálására következik be.

Előtte vizelési kényszer érezhető, ugyanis a G-pont közvetlenül a húgycső mellett helyezkedik el, és az ejakulátum a húgycsövön keresztül távozik. Éppen ezért a kicsapódó váladékról sokan azt feltételezik, hogy az vizelet, ez indokolatlan szégyenérzetet eredményezhet. A valóságban azonban az ejakuláció során lehetetlen vizeletet üríteni, hiszen az orgazmus hatására az izmok olyan erősen összehúzódnak, hogy teljesen elzárják a húgyhólyagot."


24N

2018. aug. 8. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Carragher_x ***** válasza:
31%
Sajnos az #5-t ki kell ábrándítsam. A női ejakuláció túlnyomó része vizelet, némi psa-val keveredve.
2018. aug. 8. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%
Dehogy vizelet!! Próbálj már meg orgazmus közben pisilni! Jól írja az előttem válaszoló, a skene mirigyek termelik. Csak a G pont megfelelő stimulálásával idézhető elő. Nekem nagyon ritkán volt, míg a mostani pasimmal össze nem jöttem. Ő tudja, pontosan hol és hogyan kell ezt elérni nálam.
2018. aug. 8. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%

Kedves #5 és #7, ahogyan előttem is írták, az bizony vizelet, bár meglehet, hogy híg. A Skéné-mirigyek borsónál apróbb szövetek, nincs semmiféle tartályuk, hólyagjuk, amiben akár egy cseppnyi folyadékot is tárolhatnának, és nincs bennük izomszövet, ami spriccelősen folyadékot üríthetne.


Kérdező, helyénvaló a kérdésed, és akik arról számolnak be, hogy spriccelve élveznek el, azoknak az anatómiai tudásuk sekélyes. A helyes válasz az, hogy létezik spriccelés, de vizelet, és az a bizonyos belső záróizom a férfiaknál záródik reflexesen, hogy az ondót a megfelelő irányba terelje, mivel az a hólyag alatt a húgycsőbe ürül. A nőknél ez a funkció nem szolgál más célt, mint a vizelettartást, ezért hihető, hogy a reflex gyöngébb, és leküzdhető. Amúgy is ismert, hogy a nők gyakrabban küzdenek vizelettartási problémákkal, éppen a kevésbé stabil beidegzés miatt.

A helyesírás pedig az igényesség egyik fokmérője.

2018. aug. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

Nem azert de egy jo kis orgazmus utan percekig nem tudok elmenni pisilni mert nem megy.

Szoval a zaro izom mukodik a nokben is


Spriccelni meg nem sikerult de mondjuk en nem vagyom ra.

2018. aug. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
Úgy szeretem, amikor a férfiak megmondják a tutit a női test működésével kapcsolatban. Kedves utolsó! Ha vizelet, miért nincs vizelet íze/szaga? Híg vizelet, ahogy írtad. Mi hígítja fel?? Nem kell ahhoz semmilyen “tartály”, hogy váladék képződhessen, mirigyek sokasága is el tudja látni ezt a funkciót. Nyilván ezért is kevesebb a mennyisége, mint az ondóé.
2018. aug. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!