Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdtem a barátom baratjáva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a barátom baratjával mig időt kértem, mit is tegyek?

Figyelt kérdés
Bevaljam vagy titkoljam?Nem tudom mit tegyek mert a barátom barátja iránt is elkezdtem érezni.
2018. aug. 7. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Ha bevallod akkor korrekt vagy, de a régi barátodat tuti elveszíted, ha nem vallod be gerinctelen vagy, de akkor marad elvileg minden a régiben. Viszont jobb ha tőled tudja meg, mintha a barátja lelkiismerete szólalna meg és ő tállal aki
2018. aug. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Költözzetek össze. Manapság úgyis divat a hármas téma. Meg a kukkold. Aki nem csinálja az maradi. Mondjuk talán először kellene dönteni kitől mit akarsz.
2018. aug. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha már időt kértél a pasidtól akk te is érzed h már nem az igazi, ha kiszerettél belőle akk ne hülyítsd ink szakíts vele, és beszéld meg a haverjával h nem-e lehetne több köztetek. De van olyan érzésem h te gondoltad ezt túl és a haverja csak kihasznált téged és nem akar tőled semmit!
2018. aug. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az időkérés alatti gólt nem adják meg. :D Ha a srác hallgat akkor te is hallgass! Ha időt kértél annak oka van lehet h szakítanod kéne és kipróbálni a másik srácot.

Hány éves vagy?

2018. aug. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!