Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan történik egy első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan történik egy első randis szex? Védekezést hogyan? Mikor illik elmenni a lakásából?

Figyelt kérdés
A férfi nem vadidegen, de nem is nagyon beszélgettünk eddig, látásból ismerjük egymást. Egy ideje neten beszélgetünk. Elhívott magához filmezni így elsőre, ami nekem elég egyértelmű, szóval én szexre fogok készülni. Nem tudjuk még mit akarunk egymástól, ha csak egyéjszakás lesz, azon sem fogok kiakadni. De nem csináltam még ilyet... Egyszercsak egymásnak esünk a film közben? Vagy előtte illik megbeszélni a védekezési módszert, és hogy ki mit szeret az ágyban? És ha végeztünk meddig illik maradnia a nőnek? Ha azt mondja aludjak ott nyugodtan, akkor aludjak, vagy ez csak udvarias gesztus és jöjjek haza?
2018. aug. 6. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Aludj ott. Tőlem reggel kapnál reggelit is meg kávét.
2018. aug. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%

Nekem amikor volt ilyen, akkor egyszer csak megkívántam és egyszerűen rámásztam.

Ő meg a lehengerlő izgatás miatt nem ellenkezett.

Ezt nem tervezi el az ember, csak megteszi...

Szerintem te is meg leszel dugva, de ez csak egy vélemény.(mondjuk általában igazam van)

2018. aug. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Előtte írjatok szerződést, hogy ki mit szeret.

Mindent tételesen foglaljatok bele.

A spontaneitást még hírből sem ismered, mi?

2018. aug. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Ez ugy tortenik, ahogy mindkét felnek jo. Ha ott akarsz aludni, kerdezz ra ketszer.

Nekem nem volt egyejszakas, de elso filmnezos szexrandi igen. De nekem fontos az, hogy megnyiljunk egymas fele, s az egesz sznvedelyes legyen. Viszont vannak olyan barataim akik pont olyanok amit leirtal. Kb 10 perc utan egymadnak esnek, nincs kerdes, csak gepies szex.

S szerintem legyen nalad ovszer, kiveve ha tenyleg jol ismered, hogy nem dugta meg a fel varost, s amugy tablettazol. Bar nekem ez automatikus, hogy ovszert huzok elso alkalommal ilyen szituban , barmennyire ruhellem is.

2018. aug. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem úgyis olyan filmre esik majd a választás, aminek lesz olyan jelenete, ami romantikus, vagy okot adhat arra, hogy megcsókoljon, onnan meg, ha te is akarod, nincs megállás :) Szerintem a védekezési módszeren nem nagyon van mit megbeszélni, legyen nálad gumi, de szerintem nála úgyis lesz. Hogy ki mit szeret, azt meg ráértek akkor megbeszélni, ha nem csak egyéjszakás lesz. Nekem egyszer volt ilyenben részem, akkor a második menet után mondtam, hogy ideje indulnom, én láttam rajta, hogy őszintén szeretné, hogy maradjak, így nála aludtam.
2018. aug. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha maradsz lesz meg egy ejszakai es/vagy reggeli szajbaelvezes is. ;-)

Ezt jelenti a "maradj, ne indulj" keres.

Vedekezest akkor beszeled meg amikor be akarja rakni. Ha nincs gumi akkot csak oralt csinalj, kerj.

Sok sikert. (Vagy ha mar tul vagy rajta: na mi volt?)

2018. aug. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
Hülye kuurva.
2018. aug. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!