Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mennyire részletes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire részletesen illik elmesélni az első szexuális élményt olyasvalakinek, aki ismeri a partnert is?

Figyelt kérdés
2016. júl. 21. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Úriember maradjon úriember még ha most is vesztette el.. én nagyon keveset mondanék el ilyen esetben bármennyire nagy mérföldkőnek tartod.
2016. júl. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
minden mocskos részletet a legapróbbat is
2016. júl. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

illik nem illik..

szerintem ez az egyik legnagyobb társadalmi baki, mármint a szexualitásról való beszéd tabutémakénti besorolása, ez egy jó dolog, örömszerzésre való, bárki számára elérhető..

rendszeresen szoktam beszélni a barátaimmal a szexuális életemről és megosztunk egymással új dolgokat, amiket magamtól biztos nem próbáltam volna ki vagy nem jöttem volna rá, és ahogy lemesélték megtetszett, kipróbáltam, megszerettem, végeredményként pedig boldogabb lettem.

25f

2016. júl. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem semennyire. Én úgy gondolom, hogy két ember szexuális élete ugyanúgy nem tartozik másokra, mint a privát szférájuk más vonatkozásai, és a másik bizalmával élsz vissza, ha ezt haverokkal/barátnőkkel kibeszéled.


Ha pl. potenciális partnertől, vagy már ismerkedés alatt egy férfitől hallanék ilyen dolgokat, az nálam végleg leírná magát.


(Mondjuk ugyanígy egyik volt partneremet sem fenyegeti az a veszély, hogy a barátnőim, a fodrászom és a kozmetikusom képben vannak a farok méretét, az ágyban nyújtott "teljesítményét", szexuális szokásait stb. illetően, és úgy gondolom, hogy nekem se kell olyan férfi, akinek az érzelmi intelligenciával összefér, hogy a szexuális életünk részleteivel traktálja a haverjait.)

2016. júl. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!