Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mások is nagyon izgatónak és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások is nagyon izgatónak és szexinek tartják a vékony női csuklót? Lányok/Nők Nektek volt ilyen párotok, esetleg tapasztalásotok ezzel kapcsolatban, hogy valakinek nagyon bejött a csuklótok, kezetek esetleg a karotok?

Figyelt kérdés
Ha volt ilyenben részetek, azt hogyan élitek, vagy éltétek meg, akár pozitív volt a tapasztalat, akár negatív? Illetve ehhez, hogyan viszonyultok? Elrettent titeket, vagy esetleg érdekesnek találjátok? Illetve férfiak, nektek is van-e ilyesfajta fétisetek, és mennyire tudjátok ezt megélni és milyen formában? Illetve párotoknak mennyire jön ez be, hogyan kezeli vagy kezelitek az ilyesfajta történeteket? Nekem szerencsére az eseteim túlnyomó többségében pozitív volt a benyomásom, de gondolom van olyan is akit ez negatívan érint. Illetve milyen ezzel kapcsolatos történeteitek, élményeitek vannak vagy voltak? Én személy szerint nagyon izgatónak és erotikusnak tartom, ha egy Lánynak, vagy Nőnek, szép vékony a karja, finom a bőre, és vékony a csuklója. Ez másoknak is bejön??

2018. aug. 5. 19:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Imádom a vékony női csuklót. Ha esetleg még szép hosszú karokkal (főleg alkar) és szép kézfejjel/hosszú ujjakkal van társítva, az a gyengém. F 40
2018. aug. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

#10/11-es válaszolók

Én is rendkívül izgatónak, és vonzónak tartom a vékony nő csuklót, kart és persze a kezet is. Én is azt szeretem, ha egy nőnek, nőiesen vékony és hosszú karja van. És hozzá egy gyönyörű vékony kis eres csukló, rendkívül erotikus tud lenni. Nálam is az elsők közt szerepel amit megnézek egy nőn. És megfogni is nagyon izgató és jó érzés.. már maga a látvány is, ahogyan az ujjaim teljesen körülfogják a vékony kis csuklóját, karját és érzem a finom selymes börüket és a kis ereket a csuklón vagy épp a karon. Annyira bejön, h simán akár órakig is tudnám fogni őket.. :)

Aktus közben is előszeretettel kapom el a partnereim csuklóját, karját. :)

Nagyon jó érzés.. :))

2018. aug. 14. 17:03
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem Kányádi létemre olyan mintha egy sneci lenne a lábam között. Bár nem szégyellem csak mikor új partner van rendesen meglepődik. Amúgy szeretnek rajta cummogni :D
2018. aug. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik a saját vékony csuklóm. Izgató is az, amikor egy nagy férfi kéz rákulcsolódik. :)
2018. aug. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
De mèg mennyire hogy izgató, és sexy! 😍😎
2018. aug. 28. 10:47
 16/16 A kérdező kommentje:
Kedved Lányok, nektek sokszor megszokták fogni a csuklótokat, vagy egyálltalán nem jellemző? Volt már ehhez hasonló történetetek?
2018. szept. 2. 05:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!