Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vékony pasikkal nem jó a szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony pasikkal nem jó a szex?

Figyelt kérdés
Nyilván lányok véleménye érdekel. Észrevehető, hogy a legtöbb pasival való kritika alapja, hpgy nem felel meg bizonyos ideálnak, tehát, hogy aranyos de nem izmos, nem kidolgozott, noha nem is kövér, pont, hogy igencsak vékony. Az ilyen pasi nem vonzó? Miben más vele és egy edzettebbel szexelni?

2018. júl. 25. 09:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Változó hogy kinek mi az ízlése, de általában nem tűnik annyira férfiasnak és ez miatt.
2018. júl. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 jambo94 ***** válasza:
82%
vékony pasi vagyok, egy nővel se volt még ilyen gondom, sőt, volt aki ugyanígy gondolta hogy majd ''megenne engem meg kifacsarna biztosan'' hát nem.. az hogy izmos e vagy edzettebb az nem sokat számít.. én személy szerint mindig kellemes csalódást szoktam okozni azzal szemben hogy mire számított
2018. júl. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem igaz mindenkire, de volt már olyan vékony pasim, aki azt mondta, hogy felül nem lesz, mert úgy elfárad a keze, ez még a kapcsolat elején történt, ott tudtam, hogy ez kb eddig tartott, főleg mivel közöltem vele, hogy én úgy szeretem a legjobban.
2018. júl. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%
Nem, mert általában mindenütt vékony.
2018. júl. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%

Kényelmetlen

A csontjai belém állnak

Nem jo

Inkább legyen húsos mint vékony vagy sovány

24N

2018. júl. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%

Az volt parom volt vagy 120 kg 180 centihez, a mostani meg 175 cm korul van, es nincs 65 kg.

Hat van kulonbseg. :D A mostani parom javara.

Felre ertes ne essek, nem volt semmi baj exemmel se szex teren, csupan annyi, amit most erzekelek a vekony parom mellett, hogy exem gyorsabban kifaradt, es mikor kemenyebben szexeltunk, ereztem ahogy a husija verodik hozzam, emiatt nem volt minden poz 100%-osan kivitelezheto. Nem tudott ugy hozzam ferni, ahogy akarta/ akartam volna stb.

2018. júl. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Azért látni olyan embereket akiknek a hétköznapi mozgásán látszik, hogy életképtelenek. Tényleg egyszerűen fájdalmas látni ahogy mozognak. Az ilyenek 100%, hogy ha esetleg a partner egy intenzívebb, vadabb menetre vágyik, akkor nem nagyon tudnak mit csinálni. De bizonyos kövérekre is igaz ez. Ráadásul ez nem csak valami fejben megszült dolog, hanem erre rengeteg példát láttam felnőtt filmeken. Borzalom volt.

Ettől függetlenül az alapja szimplán csak a küllem legnagyobb százalékban. De azért sok nő nem tudja mire vágyik. Ahogy írta már egy lány, nem biztos, hogy mindennek jó az ami a szemnek jó. Én kaptam már meg régen, mikor kb. a legizmosabb voltam és sovány is, hogy feküdt rajtam a lány: Jesszus, mintha betonon feküdnék! A kocka has is csak 10 percig jó egy lánynak, amíg játszik vele simogatva. De a mellizom is ugyan ez. Fogni jó, de rajta feküdni annyira nem. Most aki tényleg izmos, az csak arrébb rakja a karját erőtlenül, akkor is befeszül és ugrik egyet a mellizom. Na ilyenkor nem biztos, hogy élvezi a lány ha ráhajtotta a fejét... De egy tényleg kemény és szikár test nem kényelmes a másik félnek.

2018. júl. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%
Kérdés hogy mit értünk vékony alatt, én vékony, de sportos testalkatúnak tartom magam, megmondom őszintén, hogy az eddigi partnereim kifejezetten kedvelték az alkatomat ("alakomat") és a fizikai állóképességemet is...
2018. júl. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
48%

az a baj, hogy minden válaszoló a maga elképzelését látja a vékony pasiban.

Láttam már nem egy halál erős, kitartó, halál vékony pasit edzőteremben, akiken nulla zsír nem volt, emiatt pálcikák voltak, de simán lekörözték a többi izmosat.

[link]


És vannak azok akik szinte egy dobozt sem tudnak megemelni. Első lakótársam olyan volt. Még úgy is tűnt, mintha tapadna rá valami, de szinte megszakadt mikor egy 10 kilós dobozt meg kellett emelnie és még lépcsőzni sem tudott anélkül, hogy leizzadt volna tövig. Na az tényleg nem bírná a mozgós pózokat szexben.

[link]

2018. júl. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%

A vékony pasikat nagyon nem szeretem. Inkább ezek jönnek be


[link]

2018. júl. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!