Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vékony pasikkal nem jó a szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony pasikkal nem jó a szex?

Figyelt kérdés
Nyilván lányok véleménye érdekel. Észrevehető, hogy a legtöbb pasival való kritika alapja, hpgy nem felel meg bizonyos ideálnak, tehát, hogy aranyos de nem izmos, nem kidolgozott, noha nem is kövér, pont, hogy igencsak vékony. Az ilyen pasi nem vonzó? Miben más vele és egy edzettebbel szexelni?

2018. júl. 25. 09:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Az ázsiai srác is lehet olyan, hogy egy dobozt nem tud megemelni. Ezt menet közben látod meg egy emberről, hogy hogyan mozog. Bár az ázsiaiak közt eleve ritka az, hogy egy dobozt ne tudna megemelni, akármilyen vékonyak is. Kis pörgős túlspecializálódott földönkívüliek, szóval ők ha nem is erősek de átlagban több a tenni akarás bennük és nagyobb teljesítményeket szoktak kisajtolni magukból a testükhöz képest mint az európaiak.

De valóban nagyon relatív. Én mindig is vékonynak tartottam magam. De én kb 13 évesen néztem ki úgy mint a fent említett srác. Szóval mindig is izmosabb voltam, de ettől még nagyon sovány voltam. Ahol csak ín van az emberen ott kifejezetten vékony voltam, egy gramm zsír sem volt rajtam, sőt a legszörnyűbb időszakokban a hasizmom ellenére enyhén befele horpadt a hasam. Szerintem ez belefér a vékony definíciójába. Bátyám azt mondta, hogy úgy nézek ki mint egy manga figura:D

Közben beírtam így keresőbe és találtam is rögtön:

[link]

Ez jól példázza. Abnormálisan vékony derék, hajlatoknál pálcika, csontos. Nem minden lánynak esik jól egy ilyen testen feküdni

2018. júl. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
62%

A pasim 190 cm és 59 kg és isteni vele a szex....

Míg volt egy másik aki sokkal kövérebb volt és az meg nekem nem jó

2018. júl. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
90%

De,ha fiatal es kisfius. Keves izom azer legyen rajta.

N/34

2018. júl. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nézd!

Az, hogy valaki vékony, vagy nagy darab, semmiben nem befolyásolja, hogy a szerszámát mennyire tudja használni.

Volt egy barátom 4 évig. Igazi kis 0 izommal rendelkező semmi volt, de konkrétan. És olyan volt vele a szex, hogy le sem tudom írni. 3 éve már, hogy külön vagyunk, de sokszor eszembejut, hogy hű anyám, milyen jól tudta a dolgát. Ellenben volt már nagy mackós, izmos párom is, akivel fele annyira nem volt jó a szex.. Szóval, hogy értsd, ez kicsit sem ettől függ. Nekem egyébként kinézetre sincsen ideálom. 24L

2018. júl. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Attól, hogy vékony és nem látszik izmosnak, az állóképessége még lehet jó. Aki egy fél órás menetet nem bír ki, annak nagyobb bajai is lesznek az életben, mint a szex. Kinézetre nekem tetszenek a vékony pasik, de ez mindenkinél más.
2018. júl. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Vékony, magas a párom, és hatalmas a farka, és csodás az ágyban ;)
2018. júl. 26. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
51%

16: Csak nem az én párommal jársz te is?! :D


Viccen kívül, a mostani párom magas, és nagyon vékony, de össze se lehet hasonlítani az eddigi pasijaimmal... Mintha nem is egy bolygón nevelkedtek volna, annyival jobb mindenkinél. És neki van a legnagyobb farka is. :) Szóval a válaszom DE! Velük a legjobb! :)

2018. júl. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
46%
Az előző párom edzett, izmos volt. A mostani nagyon vékony. Az izmos állandóan az izmait dolgozta meg keményen, a vékony meg engem. :) Már nem kéne izmos, sokkal impotensebbek.
2018. júl. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb a picit húsosabb vagy izmosabb. Meg látványra is szebb, ha van egy férfiből:P (itt nem az extrém esetekre gondoltam)
2018. aug. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!