Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mások is nagyon izgatónak és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások is nagyon izgatónak és szexinek tartják a vékony női csuklót? Lányok/Nők Nektek volt ilyen párotok, esetleg tapasztalásotok ezzel kapcsolatban, hogy valakinek nagyon bejött a csuklótok, kezetek esetleg a karotok?

Figyelt kérdés
Ha volt ilyenben részetek, azt hogyan élitek, vagy éltétek meg, akár pozitív volt a tapasztalat, akár negatív? Illetve ehhez, hogyan viszonyultok? Elrettent titeket, vagy esetleg érdekesnek találjátok? Illetve férfiak, nektek is van-e ilyesfajta fétisetek, és mennyire tudjátok ezt megélni és milyen formában? Illetve párotoknak mennyire jön ez be, hogyan kezeli vagy kezelitek az ilyesfajta történeteket? Nekem szerencsére az eseteim túlnyomó többségében pozitív volt a benyomásom, de gondolom van olyan is akit ez negatívan érint. Illetve milyen ezzel kapcsolatos történeteitek, élményeitek vannak vagy voltak? Én személy szerint nagyon izgatónak és erotikusnak tartom, ha egy Lánynak, vagy Nőnek, szép vékony a karja, finom a bőre, és vékony a csuklója. Ez másoknak is bejön??

2018. aug. 5. 19:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én pasi ként annak tartom, bár nem csupán a csukló ami izgat hanem maga a kéz de nehéz lenne leírni hogy milyen az esetem.
2018. aug. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem érdekel h milyen a csuklója
2018. aug. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Én a lányok kezére tudok nagyon felizgulni, ha szép. Imádom simogatni, puszilgatni a lányok kezét. Sokszor csak egy szép kéz látványától el tudok élvezni.


Szerintem ez egy abszolút tolerálható fétish minden lány számára. Legalábbis akinek eddig elmondtam aranyosnak dolognak tartotta.

2018. aug. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#1. Én is szeretem szép női kezeket is.. :)

És persze az egész karjukat is imádom, úgy ahogy van. Mindegyiküknél a vékony a favorit nálam. De a best off, az a vékony női csukló.. :)


#2. Ez is teljesen érthető, hiszen különbözőek vagyunk. Nem is baj, h nem mindenkinek ugyanaz jön be. ;)

Ettől függetlenül természetesen, én is élek-halok a gyönyörű szép női popsiért, kézreálló formás kis feszes mellekért, stb.. csak nekem még ez is van pluszban


#3. Én inkább megfogni szeretem őket.. :)

Imádom, mikor tökéletesen beleillik a markomba a kis csuklójuk.

Sok lánynak, nőnek nagyon-nagyon vékony a csuklója és nagyon átérem mikor megfogom. :)Nagyon szeretem a finom kis bőrüket is, és azt is imádom, mikor kieresedik egy szép vékony női csukló. Nem csak izgató, de erotikus is..


Érdekelne a női oldal is, ott mik a tapasztalások, élmények, történetek..


Persze a férfi oldalról is jöhetnek még a meglátások, élmények..

2018. aug. 5. 21:23
 5/16 anonim ***** válasza:

A vékony csukló a csontosabb csajokon található meg leginkább. Nem jön be. Legyen átlagos!

35F

2018. aug. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ez sem minden estben igaz, független attól, hogy nekem a vékony nők a favoritok. Nagyon sok átlagos kinézetü nőnek is vékony a csuklója. És nekem kifejezetten tetszik, h a csukló nincs egyben átmenet nélkül a karral. :)
2018. aug. 6. 18:59
 7/16 anonim ***** válasza:

# 6


A csuklón nincs izom. Ha ott vékony akkor azért vékony mert az alkata az mivel a test többnyire arányos. Az alkaron van izom. A nagyon hájas emberek alkarja van majdnem egyben a csuklójával, a többi átlag emberé nem. Szóval illusztráld képpel hogy miről beszélsz vagy nem fogjuk megérteni. :)

2018. aug. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Szerintem érteni fogjátok kép nélkül is ;)

Elég ha a mindennapi életben körbenéz az ember. Tele vagyunk gyönyörüségekkel.. :)

2018. aug. 10. 00:16
 9/16 anonim ***** válasza:

Ba$zki....


Tele vagyunk átlag női csuklóval. A java vékony! Nem igaz hogy nem tudsz linkelni egy google képet hogy mégis miről beszélsz!!....

2018. aug. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A fején találtad a szöget, mert a női ujjak és csukló az amit először megnézek egy lányon az arca és az egész kisugárzása után.

És igen, a vékony törékeny női kéz a legszebb, legvonzóbb.


F

2018. aug. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!