Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, találkoztatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, találkoztatok már olyan pasival, aki élvezte ha szájba vettétek és szívtátok a heréjét? Több ilyen partneretek is volt?

Figyelt kérdés

Hogy szerette, hogy csináltátok neki? Utána nagyobbat élvezett? Mit szóltatok, mikor először kérte ezt?

Hány évesek voltatok és mennyi a partner?



2018. aug. 3. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ő úgy szerette, hogyha már érezte, hogy mindjárt elmegy addig a számba adta a heréjét, és azt mondta neki nagyon jó érzés... úgy vettem észre, hogy utána nagyobbat lőtt..

42/N

2018. aug. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

azt szerette amikor erősebben szívtam, majd utána gyorsabban mozgatta a fejem a péniszén és így mindig nagyobbat élvezett


én 17 a barátom 16


24/L

2018. aug. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4%
Pulykázás? Ki az a beteg f @ sz, aki élvezi a hereszívást? Normális emberekkel az fájdalmat okoz, a többieknek meg ajánlom a porszívót.
2018. aug. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem konkrétan azt élvezi ha szívom hanem hogyha középen végignyalom azt a vonalat.
2018. aug. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem okoz fájdalmat normális embernek
2018. aug. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!