Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mennyi szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi szex normalis egy heten egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2018. aug. 2. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Heten nem tudom, mennyi a normális, mi nem vagyunk heten, csak ketten.
2018. aug. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Napi 1-2.
2018. aug. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12%
16 év után heti 7 együtt. Plusz egy mással ha sikerül összehozni.
2018. aug. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kapcsolat és ember függő az, hogy ki mennyit igényel. Nincs kötelező heti szexráta amit meg kell ugrani, hogy jo legyen egy kapcsolat. Van ahol minden nap van szex de a kapcsolat maga egy nagy nulla. Van ahol kevesebb, de a felek jól kiegeszitik egymast igy is. Ezt nektek kell tudni, mi az arany közép, remelem tudtam segiteni.
2018. aug. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelni sem tudom, hogy lehet napjában többször szexelni rendszeresen, hacsak nem munkanélküli mindkét fél. Nekem úgy két-három naponta egy az ideális. Persze tény, hogy az étvágya mindenkinek eltérő, a gondok ott kezdődnek, ha az igények nem találkoznak. Barátnőmék például tökéletesen elvannak heti eggyel, de gondolom, hallottál már aszexuális kapcsolatokról is.
2018. aug. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
1-2 a bnovel, 1-2 massal
2018. aug. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%
Heti 8-10 bár én az átlagnál jobban kívánom a szexet ami sok csajnak nem jön be 20F
2018. aug. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!