Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ez zavarna?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ez zavarna?

Figyelt kérdés

Ha a barátnőtök szeretné fogdosni feneketeket :D

Kort írjatok.



2018. júl. 31. 00:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, csak ne ez legyen a fétise...
2018. júl. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Bocs, 45/f.
2018. júl. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Így mondom, hogy ha ketten vagyunk, akkor tetszene. Ha valahol a nyilvánosságban csak néha, elejtve megfogná, akkor se zavarna, mosolyognék rajta egyet. De ha nyilvánosságban állandoan fogdozná, akkor zavarna viszont.

27F

2018. júl. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
64%
Nekem annyira csinos, formás fenekem van, hogy engem az zavarna nagyon, hogyha NEM fogdosná senki!
2018. júl. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy zavarna? Imádnám! :)
2018. júl. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szőrös seggem van, de ha valakinek az okozna boldogságot hogy fogdossa, tapizza, hát én nem rontanám el az örömét. Sőt, meg is mosdathatja, azt még élvezném is.
2019. jan. 1. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!