Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meztelnül utaztatok autóban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meztelnül utaztatok autóban?

Figyelt kérdés
28N

2018. júl. 30. 07:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Volt rá példa hogy annyira meleg volt hogy még egy szál fehérneműbe sem bírtam elviselni a hőséget így azt is levettem az autóban, és magam alá tettem egy törölközőt az ülésre mert bőrülés volt és bizony úgy vezettem másfél órát.

Mivel a klíma is akkor döglött be az autóba így marha meleg volt, ráadásul olyan útszakaszon mentem ahol alig voltak fás részek hogy picivel hűvösebb lett volna, és az ablakokat sem húztam le teljesen mert érzékeny vagyok a huzatra. Így meztelenül sokkal, de sokkal kényelmesebb volt vezetni, igaz hogy páran szerintem látták a melleimet de engem nagyon nem zavar, alapból közepes méretű mellem van, meg én strandon is ahol nem szólnak érte monokinizek tehát alapból nem vagyok szégyenlős fajta. Amikor már közeledtem a célhoz akkor lakott területen kívül egy eldugott részen félreálltam, és akkor öltöztem fel. Amikor hazafelé jöttem szintén meztelen voltam, csak cipő volt rajtam, és már sötét volt így fel sem öltöztem, csak úgy kiszálltam az autóból kinyitottam a kaput, beálltam, bezártam mindent és úgy mentem egyből letusolni.

2018. júl. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vezettem már meztelen, nagyon jó kellemes érzés.

Utasként még nem utaztam meztelen.

2018. júl. 31. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
utasként igen
2018. júl. 31. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Kqwert Gábor ***** válasza:

Egyelőre még csak erdei utakon, rövid szakaszokon.

Jó lenne, ha lenne egy hasonlóan gondolkodó cinkostársam (nő), akivel együtt közúton is vezethetnék meztelenül. :)

Hölgyeim, valaki esetleg? ;)

41/F

2018. júl. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ebben a hőségben, nagyon kényelmes meztelenül vezetni.
2018. aug. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!