Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Volt már hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Volt már hogy meztelenül utaztatok autoban?

Figyelt kérdés

2017. aug. 8. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Faketaxi.
2017. aug. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Màr vonaton is!
2017. aug. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Mikor vezetni tanultam. Örült az oktató. Azóta szinta sosem.
2017. aug. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
#3! Mesélsz még?
2017. aug. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Igen, mesèlek. Az volt a legjobb, amikor rálógott a mellem a dudára...
2017. aug. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Utolsó! Amikor meztelenül biciklizel,akkor nem félsz,hogy bekapja a kerék?
2017. aug. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Még pár éve volt olyan hogy autóval jöttünk haza a férjemmel egy hosszú hétvége után amit kettesben töltöttünk. Akkor ugye behalt a klíma az autóba és ráadásul órákat állt a tűző napon. Annyira forró volt az egész jármű hogy már bikinire vetkőzve sem viseltem el a meleget, huzatot nem nagyon akartunk csinálni mert se a szemem, se a fülem ne tolerálja. Akkor én hátra szálltam az autóba, levetkőztem totál meztelenre magam alá tettem törölközőt, és magam mell egyhosszú ruhát hogy ha esetleg autópályán sokan leszünk és gyakran haladnának el mellettünk, vagy bármi egyéb akkor legyen mit magamra dobnom. Igaz hogy hátul sötétítve volt az üveg, de abban sem bíztam igazán.
2017. aug. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen kb. 200 km meztelenül...
2017. aug. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!