Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek jó ötlet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés

A barátnöm megy 1 hétre kirandulni. Sajnos en nemtudok vele menni. De nagyon feltekeny vagyok. Baratnovel megy.

Kitalalltam hogy az utazas elottinejszakan elviszem vacsirazni es az egesz ejszakat vegig szexeljuk borozzuk. Hogy jfriss jo elmennyel menjen el.


2018. júl. 28. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Szánalmas vagy.
2018. júl. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó ötlet. De nem segít a féltékenységedden.
2018. júl. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Persze, jól felhergeled, aztán szexuálisan túlfűtve elengeded egy hétre a kiéhezett kanok közé. Tuti meg fog csalni, ismerem az ilyen kirándulásokat, ott minden nőt megb asznak.

Had élje ki magát, tapasztalatot szerez, utána jobb lesz az ágyban.


(szakazmus volt ha nem vetted vona észre, számalmas vagy a gyerekes gondolkodásoddal)

2018. júl. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Attól, mert privátot írogatsz, csak még szánalmasabb leszel!

Inkább ehelyett munkálkodj azon, hogy egy kis minimális bizalmat csempéssz ebbe a kapcsolatba! Ahol egy egy hetes nyaralásnál is első gondolatod, hogy más farkán fog csüngni, ott óriási bajok vannak.

2018. júl. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most mit vagy úgy oda. Akkor legyen üres amikor dugni akarsz vele. A többi nem lényeg
2018. júl. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez de gáz... És mi van akkor, ha az utazás előtti éjszakán nem megy sehova, mert mondjuk össze akar készülni az útra?! Pakol, vagy ilyesmi.... Ez a játszmázás részedről elég kicsinyes, többet érnél vele, ha őszintén átbeszélnétek egy éjszakát...


A másik meg az, h ha nagyon akarnád, vele tudnál menni. Mert ha az ember igazán akar valamit, akkor meg tudja találni az oda vezető utat. Én pl anno 0 forint nélkül mentem ki bolaszországba a kedvesemhez, amikor adódott 2 nap, h együtt lehessünk. Mert a hotelben ahol dolgozott megüresedett 2 nap, mikor nem voltak csoportok. 3 nappal előtte tudtam meg de nem is volt kérdés, h megoldom valahogy, ha kellett vna akkor elindulok gyalog is akár.... Na de mindegy is, a lényeg az, h mindig a megoldást kell keresni, soha nem a kifogást!


A féltékenykedéseddel meg csak saját magadat minősíted, nem az van, h benne nem bízol, hanem magadban sem bízol. Mert ha lenne önbizalmad akkor tisztában lennél azzal, h képes vagy e olyat nyújtani a barátnődnek, h meg se forduljon a fejébe más felé kacsingatni. Ha tudsz ilyet nyújtani, akkor tök felesleges a féltékenykedés. Ha viszont nem, akkor számolni kell azzal is, h egyszer csak el fog menni. Persze nem biztos, de benne van a pakliban. Épp ezért, ne tőle tedd függővé a boldogságod, hanem saját magadtól, így nem fog akkora csapásként érni, ha esetleg elhagy. Viszont, ha mindig másoktól (pl a csajaidtól) teszed függővé a boldogságod, akkor egész életedben szenvedni fogsz. Nem feltétlen miatta, hanem az éppen aktuális miatt. És ha egyszer majd megérted miről is beszéltem, akkor rá fogsz jönni, h semmi értelme a féltékenykedésnek, mert azzal nem segítesz,max csak ártasz. Ezt tudatosítsd mahadban: ha szeret, akkor úgysem fog megcsalni. Ha megcsal, az azért van, mert nem szeretett, viszont, ha nem szeretett akkor ott egye meg a fene az egészet! Nem?!

Ha megengedsz egy kérdést: ha esetleg kiderülne, h lefeküdt valaki mással kidobnád, vagy sem?

2018. júl. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, inkább szakíts vele. Mert ennyit ér ez a kapcsolat.
2018. júl. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!