Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez hülyeség vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez hülyeség vagy jó ötlet?

Figyelt kérdés
Van egy srác,aki tetszik nagyon. Most voltam túl egy érzelmi csalódáson és hosszú idő után ő az az egyetlen férfi,aki iránt úgy érzelmeket táplálok. Pedig nem is ismerem. Ahogy elnéztem lehet neki is az vagyok.Arra gondoltam,ha legközelebb összefutunk kezébe adok egy cetlit és ráírom,ha kölcsönösen tetszünk egymásnak írj rám és megihatnánk valamit és egy Elérhetőség. Puszi legyen szép napod :) valami ilyesmi. Nagyon gáz lenne? Pasik ti mit szólnátok?
2018. jún. 12. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Ha olyan valakitől kapnám aki tetszik alighanem kb elájulnék egy ilyen bóktól és kb életreszóló élmény lenne. Tök jó ha egy lány kezdeményez és ha netán nem jönne most be akkor se add fel ezt a jó szokást :)
2018. jún. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

Nem egyértelmüen rosz, de szerintem vannak ennél vagányabb technikák lányoknak amivel lépésre lehet késztetni a srácot.


25 F

2018. jún. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

Na mesélj mi vagányabb? Szopja le helyben vagy mi?



Jó ötlet!:)

2018. jún. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is teljesen jó ötlet, én is örülnék hasonlónak :)
2018. jún. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!