Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek jó ötlet? Lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet? Lányok mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 4 éve vagyunk együtt. Ő 20 én 22. A helyzet az hogy kiderült hogy terhes. Védekeztünk mindig. Tehát nem felelőtlenek vagyunk. Egyikőnknek se lenne szíve elvetetni a picit. A szülők nem igazán támogatják ezt. Mind a ketten dolgozunk már, az anyagi háttér meglenne. De szerintük túl fiatalok vagyunk. Nagyon szeretem a barátnőmet, és mindenben támogatom amiben csak tudom, viszont nagyon fél attól, hogy idővel megijedek és elhagyom őt, vagy hogy esetleg nem fog nekem majd tetszeni amikor megnő a pocakja. Tervbe volt már hogy megkérem a kezét. És most szeretném is megtenni, hogy bizonyítsam tényleg mennyire szeretem és sose hagynám el. Szerintetek jó ötlet? Lányok ti örülnétek neki?

2018. jún. 24. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ne idegenek válaszát kérd ki, hanem tedd amit jónak látsz, hiszen a ti életetek. Én a helyedben biztos megkérném a kezét, főleg ha már így alakult hogy szülők lesztek. Nyugi nem vagytok túl fiatalok, régen is huszon egy-két évesen szültek a nők.
2018. jún. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
szerintem jó ötlet. legalább fogja érezni hogy komolyan gondolod és nem ijedtél meg
2018. jún. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak amiatt kérdezem, hogy nem hinné-e azt hogy csak azért teszem mert szülők leszünk. Ezért lennék kíváncsi lányok véleményére.
2018. jún. 24. 23:04
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

Az jó ötlet és kifejezhetnéd félé,hogy ténleg szereted és számíthat rád DE.

Ha mindig védekeztetek akkor hogy lehet terhes?

2018. jún. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Gumival védekeztünk, nagy valószínűséggel kiszakadt.
2018. jún. 24. 23:09
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
ha ugy érzed hogy tényleg szereted, akkor szerintem jó ötlet, hogy megkéred a kezét! szerintem meg is nyugszik egy kicsit! én biztos örülnék neki hasonló helyzetben!
2018. jún. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%
Biztos én vagyok már túl negatív, de ha mindig gumi volt, akkor van rá egy jó nagy esély, hogy nem kiszakadt, hanem nem tőled van. Csak mondom. Ha a gumi szakad, azt észreveszed.
2018. jún. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó ötlet! Ne légy bátortalan, kérd meg a kezét! Sok boldogságot!
2018. jún. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 azésemíromleanevem ***** válasza:
Kérd meg a kezét sok parnoia kell egy lánynak ahhoz hogy azt hidje csak azért kéred meg mert szülők lesztek
2018. jún. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy nem lehet eszrevenni a gumin hogy kiszakadt?? Nem ertem
2018. jún. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!