Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férjemnek szeretnék örömet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemnek szeretnék örömet szerezni, hogyan?

Figyelt kérdés
Mostanában kedvet kaptam arra hogy a férjemet análisan is izgassam.Eddig csak simogattam,masszíroztam,de nekem és neki is nagyon izgató,így szeretnék kicsit továbbmenni,és bedugni pl. az ujjam.Tudnátok segíteni hogy tegyem,hogy neki minél élvezetesebb legyen? Bocs hogy ide írtam,de itt megértőbbek az emberek és egyben a téma szakértői is... :-)
2018. júl. 26. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan bedughatod az ujjad de ne mint valami barbár. Szépen, óvatosan, sok síkosítót használj + a körmeid ne legyenek nagyok. Jó mókázást :)
2018. júl. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nincs nagy körmöm,és eddig is masszázsolajat használtam.Olyanokra gondoltam hogy milyen irányban lehet kellemes érzés neki,lefelé,fölfelé,belül körbe-körbe ilyesmi...
2018. júl. 26. 14:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi vízbázisú síkosítót használunk, az nem szárad ki hamar (nekünk). Én csak simán bedugom az ujjam. Aztán a másikat mellé. :) aztán úgyis látom, ha valami nem oké meg szól is. :)
2018. júl. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Élvezettel csináld, ez a legfontosabb. Gondolom szép feneke van.
2018. júl. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a tippeket. :-) Szép feneke van,de ha nem az volna is imádnám,hisz az övé...Abban nincs hiány hogy én ne élvezném,sőt,engem is teljesen beindít...
2018. júl. 26. 14:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne lepődj meg ha találsz ott dolgokat. Az azért elég illúzióromboló ha barnán huzod ki az ujjad.
2018. júl. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak a grósztatát keresd.
2018. júl. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Húzz óvszert az ujjadra.
2018. júl. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De ez miért ebben a kategóriában van ??
2018. júl. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elsőre csak dugd be besikosítózva az ujjad miközben benned van, vagy orálozol és tartsd benn, finoman dugd egy ujjal.
2018. júl. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!