Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak Én vagyok ki amikor pl....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak Én vagyok ki amikor pl. megyek a körúton és látom a szebbnél szebb popsikat, rövidebbnél rövidebb nadrágokat a lányokon ebben a nagy kánikulában?

Figyelt kérdés
Lányok, csak a kényelem miatt hordjátok ezeket a falatnyi nadrágokat vagy azért tetszik nektek hogy rendesen megnéznek titeket?
2018. júl. 25. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül :O
2018. júl. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 dot. ***** válasza:
jahh azok a tüdők... kegyetlen :D
2018. júl. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, csak te.
2018. júl. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezért mondom mindenkinek, hogy sokkal jobb elmebetegként. Én pl. nem is veszem észre a lányokat, teljesen el vagyok a gondolataimmal, amit úgy tudnék leírni mint ha vegyes bázisú festékeket nyomnál egy vödör vízbe, aminek az alja helyén egy diffundáló anyag van. Ami ami ilyenkor lejátszódik és ahogy megy az áramlás, na az van a fejemben mikor megyek a városban. Igazából csodaszép és nincsenek is ilyen problémáim, hogy szenvednék a shortos, meg miniszoknyás lányoktól
2018. júl. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert nekem tetszik

És baromira hidegenhagy hogy ki néz meg vagy ki nem

Nézni szabad megfogni nem!

Mindent a szembek semmit a kéznek

24N

2018. júl. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem azért hordják, mert másnak tetszik, hanem mert rohadt meleg van. Nem a másoknak való megfelelésről szól a nők élete.
2018. júl. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30 fokban, Pest utcáit járva, rohadtul nem azon jár az agyam, hogy melyik proli néz meg.
2018. júl. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert meleg van, na meg azért tetszik ha megnézi egy pasi, hisz azok jönnek be :)
2018. júl. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Csinos női testek dögös ruhákban. Ja, te vagy egyedül a világon, akinek ez izgatja a fantáziáját. Kis unique snowflake.
2018. júl. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!