Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért áll fel a női nemiszervt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért áll fel a női nemiszervtől a férfi nemiszerv?

Figyelt kérdés
Tudom hülye kérdés....de nekem olyan érdekes meg lát egy pasi egy p*ncit aztán áll a bré :D

2018. júl. 25. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ösztön miatt.
2018. júl. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem lenne hülye kérdés, ha óvodás lennél. De ebben a kategóriában ugyebár felnőttek vannak, így valóban hülye kérdés.
2018. júl. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Azért, mert így vagyunk programozva. A megtermékenyítést segíti, ha áll a zászlórúd.:)

Gondolom lány vagy.

2018. júl. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Kérem szépen én már nyáron a félbevágott eprerre sem merek ránézni,a félbevágott zsömlét a felvágottakat kerülöm nem beszélve a rózsaszín festékről:)
2018. júl. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha nem így lenne már kihalt volna az emberiség, ugyanis ez az ösztön a fejfenntartás kulcsa! :)
2018. júl. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez hagyján, tele vagyunk itt ilyesmi kérdésekkel, mint:


"Mért bámulja meg az a fiú annak a lánynak a hátsóját, de hát nem is tudja a nevét"


Ideje lenne már bevallania a társadalomnak, hogy az emberiség 50-70%-a aszexuális. Legalábbis vizuális értelemben az. Aki nem az, annak nem onnan kezdődik az élmény, hogy megnyomtak rajta valami részt, amitől elélvezett...

2018. júl. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hogy meg tudja dugni.
2018. júl. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27%
Én ha meglátok egy női nemi szervet, nekem annyitól még nem áll fel. Meg se rezzen
2018. júl. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
41%

Mert a férfiak így vannak összerakva, megjegyzem hibásan...

Van egy központi idegrendszerük, ami ugyebár az agyból és a gerincvelőből áll, mint általában a gerinceseknél.

És van egy másik központi idegrendszerük, amit a gatyájukban hordanak. Náluk ez az elsődleges irányító központ. Tavasszal, nyáron, azaz a párzási időszakban a nap nagy részében ez irányítja őket. Amikor csak meglátnak egy fedetlen női testrészt, a nadrágban levő központ kikapcsolja a koponyában lévő agyvelőt, és mintegy zombiként téblábol, amíg az inger meg nem szűnik. Az inger megszüntethető kézi rásegítéssel, és egy női egyed nemi szerve által is.

2018. júl. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elég fura lenne ha a női nemi szerv állna fel a férfi nemi szervtől.
2018. júl. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!