Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fèrfi tàrsaim, voltatok màr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bentekerrels kérdése:

Fèrfi tàrsaim, voltatok màr ilyen helyzetbe? Mit lehet csinàlni?

Figyelt kérdés

Szoval, az a lènyeg hogy egy erosen szàraz idoszakon vagyok, ami a szexet illeti. Egyetlen egy làny van, akirol tudom hogy benne lenne a szexbe. Egy baj van vele (megprobàlok nem bunko lenni): nagyon nem szèp az arca. Persze szexuàlis felizgat, ès persze jo lenne vègre szexelni màr egyet szeptember ota (uristen, lassan 1 èv!) de ahànyszor azon vagyok hogy most irok neki, megnèzem a kèpeit facebookon s azt mondom hogy na, ezt màr nem, s elmegy a kedvem!


mit csinàljak?



2018. júl. 24. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék a csajra :D
2018. júl. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem kuldok rola kèpet privibe, ennyire bunko ès sem vagyok.
2018. júl. 24. 16:32
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Vegyél erőt magadon.

Tekintsd próbatételnek.

Közben szorítsd össze a fogaid es mondogasd magadban hogy “meg tudom csinálni!”

2018. júl. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igyatok előtte.
2018. júl. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Gondolom nem vagy nagyon idos. Tinder es egyeb oldalakon rengeteg dughato csaj van
2018. júl. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

tinderen nem jàrtam szerencsèvel.


- Szia, mi a helyzet?

- Szia, minden ok, ès veled?

- Velem is


ilyen beszèlgetèsem van kb. 85, aztàn tovàbb nem tudok lèpni, meghalok a LEVEL 1-en.

2018. júl. 24. 18:18
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi létemre azt vallom, hogy nem szabad minden áron a szexre gyúrni, ha nem vonz a lehetséges partnered. Ilyen esetben nincs köszönet a dologban, inkább keress olyat, aki tényleg vonz, addig pedig önuralom. Egy szexkapcsolatnak a vágy az alapja, ha pedig az nincs meg a partner felé, akkor borul a logika, mivel nincs is vágy. Ha pedig nem csak szexre van szükséged, elsődlegesen emberi oldalról keress hozzád illő partnert, vele pedig a szex is jobb lesz (nyilván vannak ez alól extrém kivételek). Kitartás és sok sikert!
2018. júl. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Pedig a 6-os hsz-edből ugy látom van önironiad, ami humor. Márpedig a humor az fél gól a csajoknál. Szóval nyomulj az önironiáddal, ha az megy. A nők azt általában ugy dekódolják, hogy “hu ennek a faszinak aztán van önbizalma, ha így mer röhögni magán!” (Female logic)

A lenyeg hogy ne legyél ötlettelen

2018. júl. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ennyire béna, hogy undorotsz tőle, de ő maradt... utána biztosan undorodnál magadtól.
2018. júl. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

mièrt undorodnèk magamtol ember? :D egyszer màr megvolt mèg règebben :D


el lehet viccelni, el lehet alkoholizàlni a dolgot. Kèrdès hogy meddig, s ràadàsul a csajjal sem akarok geco lenni.

2018. júl. 25. 01:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!