Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mindig öklendeznem kell majd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig öklendeznem kell majd szopásnál?

Figyelt kérdés
Tegnap szoptam először, a partnerem kedvéért megtettem, de egy idő után azt éreztem, hogy mindjárt elkezdek öklendezni, meg amikor lenyeltem a cuccot, akkor is. nem volt olyan rossz, mint korábban elképzeltem, de félek, hogy sose lesz jobb érzés... tudom, hogy ezt a másik kedvéért csináljuk, és a pasi is azt mondta, hogy nagyon jó volt - látszott, hogy őszinte - de azért nem akarom, hogy nekem ez egy ilyen kötelező feladat legyen a jövőre nézve...

2018. júl. 24. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Egyáltalán nem kötelező lenyelned, ha nem szeretnéd! Én is csak akkor szoktam, ha éppen van hozzá hangulatom. Ha közel jár a barátod, kérdezd meg, hová szeretne elmenni, mert most nem szeretnéd a szádba. Vagy vedd a kezedbe az irányítást, és döntsd el te. Főleg az elején nincs ezzel semmi gond, szerintem még azzal sem, ha a srácnak egy zsepiben lesz vége. Rá kell érezned, és majd ha úgy érzed, vágysz rá, próbáld meg megint. Közben pedig ha úgy érzed, öklendezned kell, vegyél vissza. Csókolgasd, nyalogasd, játssz a golyóival, csináld picit kézzel, míg ,,összekapod magad" újból. :)
2018. júl. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Én ha úgy érzem hogy öklendeznem kell akkor kiveszem a számból és csak puszilgatom egy keveset meg kézzel csinálom. Pihenek egy kicsit majd utána folytatom. Nem is baj ha nem folytonosan ugyanaz van, a monotonitás nem a legjobb senkinek.

A sperma lenyelése pedig nem kötelező, ha nem szeretnéd akkor mond meg a párodnak.

2018. júl. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

“Tudom, hogy ezt a másik kedvéért csináljuk”


Ez mar régen rossz, ha igy gondolod. Ha nem érzel vágyat arra hogy szopd a faszidat akkor te se nem szereted se nem rajongsz erte igazan.

2018. júl. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2%
Ne halgass az előzőekre. Le kell nyelned, nincs köpködés.
2018. júl. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem szabad erőltetni semmit, mert így lehet megutálni valamit. A szex a kölcsönösségről szól, vagyis azt tenni, amit szeretek és élvez a másik és fordítva. A férfiak hajlamosak ezt elvárni, pontosan kihasználva, hogy a kedvéért megteszed. Az pedig olyan is lesz.. ha mélyre megy, igen, öklendezni fogsz, mert a torok izmai akaratlanul úgy érzik, valamit meg kell akadályozniuk. Nem kell mélyen a torkodig vagy a közelébe engedni, alul az egyik kezeddel megfogod, így már mélyre nem tud nyomakodni. Amúgy ezt csak szívből lehet csinálni, muszályból csak megundorodik az ember tőle.
2018. júl. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4%
A te dolgod, hogy kielégítsed.
2018. júl. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális kapcsolatban azt kell csinálni, ami mindkettőtöknek jó. Ha neked undorod van az orális szextől, hát basszus, van még pár egyéb módszer, amivel bődületes nagy orgazmust lehet okozni, a szex nem arról szól, hogy agyatlanul tömjünk be minden lyukat...
2018. júl. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
gyakorlat teszi a mestert
2018. júl. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem megfogod szokni, lehet túl mélyen veszed be. A nyekést azt tartsd meg az nagyon jó, ha a lány lenyeli a spermát az jól esik a fiúknak. F 24
2019. márc. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én pl imádom ha öklendezik a lány.

Szóval ez egyáltalán nem ciki, inkább izgató.

2019. márc. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!