Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen volt az első szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első szexuális élményed?

Figyelt kérdés
Pozitívum negatívum.

2018. júl. 25. 10:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Igen, én is ezt tudnám mondani, hogy érdekes volt. Nem hiszem, hogy azt valaha átélem még. Utólag visszagondolva a konkrét negatív érzetektől és képtelen helyzettől eltekintve csodálatos és elképesztő emlék marad
2018. júl. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Borzalmas volt, el is vette egy ideig a kedvem a szex gondolatától is. Nem nagyon foglalkozott velem, csak próbálta minél jobban belém tömni, de mivel nem voltam eléggé kitágulva így csak a méhszájamat ütögette, de annyira hogy még hallottam is.

Ez 3 évvel ezelőtt volt, azóta is vele vagyok együtt immár 3 és fél éve. Azóta persze sokkal jobban odafigyel rám. 18/L

2018. júl. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon jó élmény volt, a barátom figyelt rám. El nem élveztem, de vigyázott, hogy ne fájjon, rábízhattam magam.
2018. júl. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Pozitívum: nem fájt maga az aktus

Negatívum: a srác egyáltalán nem figyelt rám, telerakott sikosítóval, szinte semmit nem éreztem belőle, viszont az előjátéknál még sikerült némi fájdalmat okoznia... később megkaptam, hogy "rosszabbra számított", hogy "egyáltalán nem voltam szexi" és hogy "tudta, hogy nem fog fájni, de az, hogy élveztem is, az egy plusz volt" (igen, naivan bekamuztam, hogy tetszett). Egyáltalán nem volt romantikus, ráadásul kb fél percig volt hajlandó a misszionáriusra, aztán egyből én lettem felül, meg kutyába akarta... Plusz két nappal később szakított velem :D

2018. júl. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
12f voltam a lány pedig 12l volt és az volt hogy elmentem hozzájuk hogy segítsek a háziba, (szerlmesek voltunk) és azt mondta hogy szép vagyok, kedves, aranyos és odanyúlt a farkamhoz és gyengéden lehúzta a nadrágom és kiverte nagyon jól csinálta és aztán felvetette hogy mi lenne ha kipróbálnám megdugni őt. Megpróbáltam és azt mondta nagyon jól csináltam. De sajnos csak egyszeri alkalom volt.
2020. ápr. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!