Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért rossz szűz lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rossz szűz lánnyal kezdeni? (nem szexuális tapasztalatlanságra értem) 👇

Figyelt kérdés

Ti hogy jártatok?


Én azt nem szeretem, hogy szűzk*rváskodnak.

Avagy azt mondja nem akar semmit, majd kiderül mégis. Csak én fogom ki az ilyeneket?



2018. júl. 22. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:
48%

Mert agyilag is szüzek és nem tudják mivel jár a párkapcsolat. Ha egyszer megprób@lják veled akkor picit elszállbak maguktól aztán majd jön a következő következő következő...ők nem k.vának hívják magukat csal tapasztalatot akarnak gyűjteni...


Ém egy lánynak vettem el abból igazi patkány lett 2 év alatt összesen 3 sráccal "aludt"együtt a kapcsolat alatt és az iphonját jobban féltette mint az életét.

Szűz lányok javarészt 1999 körül születtek (ők még a talán szüzek) ez pedig egy hulladék generáció akiket a fogyasztás és a p€nz érdekel.

Hagyd a fenébe őket mert lelkileg tönkre tesznek

2018. júl. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

nehéz kérdés, de van abban valami, hogy "agyilag is szüzek"


leszámítva csak a szexet, a szűz emberek kicsit máshogy viselkednek, nekik még óriási nagy dolog egy csók, egy kézmegfogás, egy randi, valami "közös tevékenység"


De ez most nagyon felületesen. Talán nem is szűzre mondanám, hanem akinek még nem volt egy rendes, hosszabb kapcsolata sem. Mert ha valaki egy részeg éjszakán 10 percig lefekszik valakivel életében egyszer, az nem fogja a személyiségét megváltoztatni, max kicsit "felszabadult" lesz.


Tapasztalt emberként zavarna, hogy minden apróságot újra el kell játszani. Az első komoly randit, az első "család bemutatást", az első hétvégi wellnesezést.

Van egy kolléga nőm akinek első komoly kapcsolatában él, mármint 1 évig csak randizgattak, utána mondták ki, hogy járjanak, de még mindig nem mondták ki, hogy "szeretlek", és hiába bérel mind a kettő 1-1 lakást, nem akarnak összeköltözni...


Nekem ez a tempó baromira lassú lenne, de aki még nem élte ezt meg, aki még tart ettől, annak talán jó lenne ez.

2018. júl. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!