Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pontosan honnan kell a péniszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pontosan honnan kell a péniszt mérni?

Figyelt kérdés

Mert elméletileg úgy kell, hogy a tetején lenyomom a mérőeszközt a csontig, de én ezt nem értem. Elvégre az már konkrétan nem "hatol be", tehát nem tudom mennyire minősül még a pénisz hasznos részének. Mert ha lenyomom a vonalzót, akkor kb 16 cm, ami már vállalható, de ha nem, akkor meg nagyjából 13 ami nem túl pozitív.


Ha valaki esetleg mondana véleményt, az szóljon és küldök képet privát üzenetben.


22



2018. júl. 22. 12:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mérjed a segged lyukától, nagyobbat tudsz hazudni.
2018. júl. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem hallottad még?

A segglyuktól kell mérni, majd megszorzod kettővel, majd hasra ütés szerűen hozzáadsz pár centit tetszés szerint, és voilà meg van a napi dörrentő.

2018. júl. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
ő butázik mikor 22 évesen nem tudja lemérni a farkát:D
2018. júl. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!