Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olvastam, hogy így kell mérni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olvastam, hogy így kell mérni a péniszt. Ez igaz? Ti is így méritek?

Figyelt kérdés

Pénisz felső részén kell mérni és teljesen bekell nyomni csontig a mérőt.

Ezzel van bajom, mert hát ott van a bőr, meg a szeméremdomb...ezel vkinek 2 cm. Ezt nem kell beleszámítani nem a pénizméretbe, nem ? vagy igen ?


gumit is odáig tudjuk húzni ameddig lehet, nem tudjuk csontig felhúzni...DD


PL : ha vkinek 14 cm és benyomja csontig akkor már 16 cm. Dehát akkor melyik az igaz ???


2017. jan. 21. 10:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Onnan kell számolni, ameddig bemegy a hüvelybe. Lehet hogy én vagyok túl racionális, de szerintem ez teljesen egyértelmű.
2017. jan. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Krukutyán Levente ***** válasza:
92%
Leméred csontig és állva a vízszintes síkkal bezárt szögének koszinuszával kiszámolod a vízszintes vetületét. Azaz a méret = csontig_mért_méret * cos (pénisz és a vízszintes síkkal bezárt szög), ami eleme a valós, pozitív számok halmazának.
2017. jan. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

L

Az 'l' betű száráig kell mérni. Nekem így 18 cm, ezért vicces, mikor mások is ennyit mérnek vagy még nagyobbat, miközben sokkal kisebb a farkuk szemmel láthatóan. Ők alulról, meg mit tudom én még miféle trükkökkel mérik, hogy csalhassanak.

2017. jan. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
csak én nem méregetem a farkam?? Ennyi megfelelési kényszert, nagyon viccesek vagytok :D
2017. jan. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

4/4 én sem merek xd


Kedves előtte szóló, igen , amiért szarul mérik le , és a 10 centit, eladják a nőknek 20 centisen ...

NA EZÉRT PARKOLNAK SZARUL A NŐK !!!!

2017. jan. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
En csak a sulyat szoktam. De annyira hogy mar a kollegaeket is. :-)
2017. jan. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%
Hiába na! Akinek kis farka van,mindent megtesz azért a pár centiért. Mellérakod a vonalzót és leméred. Nem kell benyomni a testedbe, csak hogy 12 helyett 14 centit olvashass le.😂😂😂
2017. jan. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
pedig állítólag így kell mérni. Itt a neten olvastam, Orvos írta.
2017. jan. 24. 13:17
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha neten láttad akkor biztos úgy van.
2017. jan. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Felül szeméremdobtól farok végéig, nem nekifeszítve. Ahogy korábbi válaszoló írta. Az a hasznos hossz ami a hüvelybe is be tud hatolni. A többi csak púder.
2017. febr. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!