Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A bimbi csak a mi családunkban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bimbi csak a mi családunkban jelent péniszt is? 23/L

Figyelt kérdés

Még gyerekkoromban emlékszem többször is hallottam. Pl öcsém pár évesen meztelenül szaladgált és apa mondta neki hogy "Ne lóbáld a bimbidet".

Egyszer meg néztük a Mr. Bean-t és azon viccelődtünk, hogy "Mr. Bean bim-bim-bimbije"


Még gyerekként a tesóimmal ezt is énekeltük egyszer hülyeségből:

"Télapó itt van,

Hó a subája,

Leng a bimbije,

Zsák-zsák teli zsák..."


Szóval értitek, megmaradt hogy a bimbi szó az péniszt is jelent. Főleg nem álló, hanem lankadt péniszt amit lóbálnak vagy szabadon lóbálódik, mert mondjuk a tulajdonosa éppen meztelenül fut vagy ilyesmi.

És most tapasztalom hogy a szó ezen jelentését kb a világon senki nem ismeri. Múltkor a barátomnak is mondtam hogy "Tedd el a bimbid" és nem értette, meg már azóta néhány embert megkérdeztem és csak lestek

23/L


2017. jan. 20. 12:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
51%

Én is csak "lesek", hogy egy 23 éves "nő", ezen van fennakadva, és, hogy ezt a roppant fontos és izgalmas kérdést a felnőtt kategóriában szeretné megvitatni...


Egyébként nem csak felétek szokás...de felénk már, ha iskolába kerülnek a gyerekek eltűnnek ezek a "becézések".


Legyen kellemes napod!

2017. jan. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Nem vagyok fennakadva. Egy kérdés, amire kíváncsi vagyok és megéri azt a három percet amíg megírom a kérdést meg még másik 10-et az életemből hogy majd később a válaszokat olvassam. Mintha te ismernél egy szót és azt hiszed ugyanazt a szót mindenki ismeri, aztán kiderül hogy mégsem.


Nem vagyok nő. Lánynak tartom magam még.


Rakjam nyelvész kategóriába? Itt azt gondolom többen látják és ide is tartozik ugyanúgy, mint oda.

2017. jan. 20. 12:54
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne csodálkozz azon, ha furán néznek rád, mert 23 éves létedre a péniszt "bimbinek" nevezed. Tudod ezt a babázással együtt ki kellett volna nőni...
2017. jan. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
57%
Nálunk a kisfiúé pömpölő. Sztem nem furi.
2017. jan. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
64%
Nálunk a családban örökletes tulajdonságainak miatt bőrágyúnak hívják a péniszt
2017. jan. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ki hogy becézi, de nálunk a bimbi az bimbi! -- > azaz, bimbó! A kuksi, általában himbilimbi.
2017. jan. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
Na meg a fuszulyka...😂
2017. jan. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Én pl sosem hallottam.

De ha csak úgy hallanám hogy bimbi nem is gondolnám hogy péniszt jelenthet valakinek.

Kuki, punci. Minek tovább ragozni.

2017. jan. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

3:

Ezek szinonímák.

Pö cs, farok, pénisz, fa sz, kukac, kuki, bimbi. Néha egyiket, néha a másikat mondod, sokszor szituációtól függően. Ha ott lenne a kisfiad mondjuk meztelenkedve, akkor biztos neki sem azt mondanád, hogy "Lóg a fa sza", hanem hogy "Lóg a kukaca" :D


4-5-7:

Ezek jók :D


6:

Akkor szerintem meg is fejtetted nyelvészetileg a kérdést. Valaki régen a himbilimbi szót a családunkban bimbiként jegyezhette meg, vagy ilyesmi :D


---


Na ez jó volt

2017. jan. 20. 13:38
 10/21 anonim ***** válasza:
Én már hallottam. Kiskoromban a bögyő volt a jellemző megnevezése...
2017. jan. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!