Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A bimbi csak a mi családunkban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bimbi csak a mi családunkban jelent péniszt is? 23/L

Figyelt kérdés

Még gyerekkoromban emlékszem többször is hallottam. Pl öcsém pár évesen meztelenül szaladgált és apa mondta neki hogy "Ne lóbáld a bimbidet".

Egyszer meg néztük a Mr. Bean-t és azon viccelődtünk, hogy "Mr. Bean bim-bim-bimbije"


Még gyerekként a tesóimmal ezt is énekeltük egyszer hülyeségből:

"Télapó itt van,

Hó a subája,

Leng a bimbije,

Zsák-zsák teli zsák..."


Szóval értitek, megmaradt hogy a bimbi szó az péniszt is jelent. Főleg nem álló, hanem lankadt péniszt amit lóbálnak vagy szabadon lóbálódik, mert mondjuk a tulajdonosa éppen meztelenül fut vagy ilyesmi.

És most tapasztalom hogy a szó ezen jelentését kb a világon senki nem ismeri. Múltkor a barátomnak is mondtam hogy "Tedd el a bimbid" és nem értette, meg már azóta néhány embert megkérdeztem és csak lestek

23/L


2017. jan. 20. 12:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, adom pár hozzászóló válaszát. Én nagyon irigyellek téged ha 23 évesen ilyen dolgok okozzák a problémád, másfelől nem hogy téged ilyen kérdések érdekelnek. Ne haragudj, de szerintem nem oké akkor sem.
2017. jan. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem inkább himbi-limbi? Lehet hogy félreértetted. Mert a bimbi az a Mellbimbóra utal és nem a péniszre 23 L
2017. jan. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam, hogy a bimbi valakinél péniszt jelent..Nálunk csak mellbimbót.
2017. jan. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

11: Nem biztos, hogy akkora problémát okoz neki. Csak egy jelentéktelen kérdés... nem hiszem, hogy gond lett volna megkérdezni. Nálam is szokott lenni, hogy valamire most jövök rá, amit pl. mindenki tud vagy ilyesmi. Ez se volt addig se probléma, csak érdekes:D Na mindegy, ha 40 évesen tette volna fel a kérdést én akkor se érezném ezt gondnak.


22/f

2017. jan. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
A bimbi szerintem mindenki másnál a mellbimbóra utal (nálunk is), a pénisz pedig (többek között) himbilimbi.
2017. jan. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nálatok jelenti. Én nem hallottam még ebben a jelentésében. Sőt, más jelentésben sem túl gyakran. Egy öreg néni egyszer a bilire mondta, hogy bimbi. Kb. ez volt eddig az összes találkozásom ezzel a szóval. Meg most a kérdésed.
2017. jan. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

11:

Ez akkora internetes, trollkodós, mindenbe belekötős marhaság, hogy el sem tudom mondani:


Amikor megmondjuk a másiknak hogy milyen szar és nem kéne azt csinálnia amit. Te sosem kattintasz érdektelen, bulvár cikkekre se híroldalakon, se nem olvasol külön ilyen híreket kifejezetten ennek szánt oldalakon. Te életed minden másodpercét az interneten és az interneten kívül is hasznosan töltöd: Csak olyan tevékenységekkel, amik fizikailag/szellemileg előre visznek az életben. Sosem foglalkozol érdektelen, gagyi, a valódi hosszú távú boldog élet elérésének szempontjából felesleges dolgokkal. Nem írsz kommenteket internetes oldalakra, amik a világot semmiben nem befolyásolják, de te jól érzed magad mert kiadhattad magadból és elverted az időt.


Tudod csak az a bajom, hogy ez az előző bekezdés a világon senkire nem igaz, de az interneten mindenki szeret kiosztani másokat, amikor ilyenbe botlik. Nem vagyunk tökéletesek és néha kis hülyeségek is érdekelnek minket, mert emberek vagyunk. Nem bántásból írom.


Köszönöm a többi válaszolóknak a válaszokat.

2017. jan. 23. 15:35
 18/21 anonim ***** válasza:

Nem olvasok szenny bulvárt, mert nem nagyon káros, szóval így van nem kattintok rá. Hogy minden másodpercem hasznosan töltöm-e? Nem. Viszont szerintem az egy dolog, hogy felötlik benned ez a kérdés és amire abban a pillanatban van alkalmad az megteszed hogy kiderítsd, és egy másik pedig, hogy addig elmész hogy felmész egy internetes fórumra, felteszed a kérdést és várod rá a kérdéseket.


Hogy belehalok-e? Nem. Fáj-e? Nem. Elmondtam a véleményem hogy szerintem hogy valakit "egyetemista" korában ez ilyen mértékben foglalkoztat, az nagyon gyerekes, ami valakik számára biztos jó, de az nem én vagyok. Szimplán elmondtam a véleményem. Talán nem szabad? :O

2017. jan. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Szerintem is a himbi-limbivel lehet rokon. Olyan, mint egy hangutánzó szó. Bár hangja nem éppen van. De a magyar nyelv tele van ilyesmivel. Kimondasz az eredetihez egy hasonló szót, vagy valami, ami egy tulajdonságára utal és a szövegkörnyezetből már elég jól lehet tudni.

Mondjuk mi nem adtunk neki olyan hosszú neveket. Fütyi, esetleg kuki és kész. Most meg már nem nagyon becézzük.

2017. jan. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Előző:

Köszi, én is erre gondolok amúgy :D

2017. jan. 24. 12:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!