Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mièrt nem èlvezem azt ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bentekerrels kérdése:

Mièrt nem èlvezem azt ha a làny van felul?

Figyelt kérdés

Imàdom az osszes olyan pozt ahol èn irànyitok, èn vagyok az aktiv fèl: classic misszionàrus, kunya, kanàl, stb. amit a kreativitàs megenged. De mindig is utàltam azt ha a làny van felul ès lovagol, mièrt?


nem is az hogy utàlom, hanem tulajdonkèpp nem èrzek semmit, mintha nem csinàlnèk az èg vilàgon semmit. Nem is egyszer volt hogy lelankadt szex kozben. èletembe soha nem èlveztem ugy el hogy a làny lett volna felul.


Van aki mèg igy van ezzel? mi lehet a baj?



2018. júl. 20. 20:20
 1/5 Zuzu82 ***** válasza:
lehet rosszul lovagol az asszony
2018. júl. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Énse élvezem a lovagló pózt, csak én vagyok a lány.

Minden pózban tökéletes a párom mérete, de lovaglóban semmit se érzek, hiába mozgok mindenhogyan. És azt is utálom hogy mozognom kell, nem tudok úgy elélvezni hogy arra figyelek hogy szexisen mozogjak vagy legalábbis úgy hogy valamit érezzünk mindketten...

Jobban szeretem ha a férfi irányít.

2018. júl. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig változik. Néha jó, néha kevésbé jó a lovaglás. Nem mindegy, hogyan ül rám a barátnőm, szerintem neked is ez a baj.
2018. júl. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ez az egyik legjobb póz. Gyakoroljatok, egyszer kell csak ráérezni.
2018. júl. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én barátom is ilyen. Soha senkivel nem élvezte és most sem azt ha a nő van felül. Ő sem érez semmit és ő sem tud elélvezni így.
2018. júl. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!