Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem élvezem a szexet? L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem élvezem a szexet? L

Figyelt kérdés
16 éves korom óta élek (rendszeres) nemi életet, azóta 5 partnerem volt, de soha nem okozott különösebb örömet a szex. Valamiért nálam fordítva működik a dolog, és minél tovább tart, annál kellemetlenebb érzés az együttlét. Voltam orvosnál, semmi elváltozás, vagy fertőzés nem áll ennek a hátterében, és a partnereim is tapasztaltak és ügyesek voltak, méretprobléma sem volt soha. most 22 éves vagyok, és már rohadtul zavar, hogy nem tudom magam teljesen átadni a partneremnek. Van esetleg valakinek hasonló tapasztalata vagy megoldási javaslata?
2018. júl. 13. 11:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha testileg minden rendben van, akkor nyilvánvaló, hogy érzelmi/lelki oldalon kell kutakodnod.


Arról nem írtál, hogy a szexualitással alapvetően milyen a kapcsolatod. Szoktál-e maszturbálni? Azt élvezed-e? Volt-e már orgazmusod saját kezed vagy más személy által? Vágysz-e a szexre egyáltalán? Milyenek voltak az első szexuális élményeid? Mit jelent neked a szex egy kapcsolatban?

2018. júl. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

#1, Köszönöm, ez valóban kiegészítésre szorul. Csak hüvelyi orgazmusom nem volt sosem, a csiklóm izgatásával a partnerem és én is el tudjuk érni a kívánt hatást, de szex közben nem szeretem.

A szexszel pedig egyértelműen az a célom, hogy teljesen eggyé váljak a partneremmel, mert ennél jobban szerintem szerelmet nem lehet kifejezni. Persze az sem lenne rossz, ha közben élvezném :D

2018. júl. 13. 11:19
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, amit írsz, ez alapján nem gondolnám, hogy gátlások és komplexusok okozzák a problémádat. Hüvelyi orgazmusra sokan nem képesek, és a legtöbbek számára csak a csikló ingerlésével együtt váltható ki ez a fajta orgazmus (én is ilyen vagyok egyébként). Persze ha te nem szereted, ha szex közben a csiklódat is ingerlik, az teljesen okés, nem kell erőltetni.


Én esetleg még azon gondolkodnék, hogy biztos megfelelően nedvesedik-e a hüvelyed, általában az szokott az oka lenni annak, hogy minél tovább tart, annál kellemetlenebb. Mi a kellemetlen érzés egyébként, hol érzed, és mit? Száraz vagy, szűk vagy, fáj valami?


Ujjazással milyen viszonyban vagy? Sokféle pózzal próbálkoztál már, mindegyiknél hasonló volt az élmény?

2018. júl. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mivel mindettől függetlenül kívánom a szexet, minden alkalommal eléggé nedves vagyok hozzá, ez még soha nem volt probléma. Az ujjazást jobban érzem, viszont esetenként az is fáj jobban. A szexet egyszerűen csak nem igazán érzem. Érzem, hogy dörzsölődik bennem, de semmi kellemes érzést nem hoz magával. És ahogy írtam, 20-25 perc után kellemetlenné is válik.
2018. júl. 13. 11:26
 5/15 he84 ***** válasza:
100%
Hmm, hát akkor ez azt jelentheti, hogy talán nem is vágysz igazán a szexre, mármint magára a behatolásra, az aktusra. Ha vágynál rá, akkor inkább élveznéd. Nem csak aktus során lehet eggyé válni a másikkal, de mégis ez a legelterjedtebb módja. Amúgy alapból én se vágyok általában a behatolásos szexre, de egyéb intim dolgokra néha igen. Mostanában egy ideje van is ilyen személy, akivel ezt közösen megoldjuk.
2018. júl. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 he84 ***** válasza:
100%
Közben látom már írtál egyebet is. Akkor bocsi, mégis kívánod, de a leírt okok miatt nem szereted mégse.
2018. júl. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Sokkal inkább vágyom a behatolásra, a szexre, mint mondjuk az orális kielégítésre, mégis attól van orgazmusom.
2018. júl. 13. 11:31
 8/15 anonim válasza:
Análisan próbáltátok már ? Lehet az lesz a megoldás ! :)
2018. júl. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Úgy még nem, de tervben van, remélem, bejön! :)
2018. júl. 13. 12:28
 10/15 anonim ***** válasza:

rossz partnerek?

Volt olyan partner aki tényleg begerjesztett és megőrültél amikor veled foglalkozott?


(sok csaj és pasi sem szereti a hosszú szexet, ezzel nem vagy egyedül)

2018. júl. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!