Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem élvezem a szexet? L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem élvezem a szexet? L

Figyelt kérdés
16 éves korom óta élek (rendszeres) nemi életet, azóta 5 partnerem volt, de soha nem okozott különösebb örömet a szex. Valamiért nálam fordítva működik a dolog, és minél tovább tart, annál kellemetlenebb érzés az együttlét. Voltam orvosnál, semmi elváltozás, vagy fertőzés nem áll ennek a hátterében, és a partnereim is tapasztaltak és ügyesek voltak, méretprobléma sem volt soha. most 22 éves vagyok, és már rohadtul zavar, hogy nem tudom magam teljesen átadni a partneremnek. Van esetleg valakinek hasonló tapasztalata vagy megoldási javaslata?
2018. júl. 13. 11:11
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen mindig nedves voltam, de a jelenlegi partnerem őrületes.
2018. júl. 13. 12:53
 12/15 anonim ***** válasza:
50%

Lehet, hogy elsőre furcsán fog hangzani, amit mondok.

De mi lenne, ha olyan férfival próbálkoznál, akinek szintén vannak gondjai…

Szorongásos kicsit a szexben, de szeret kényeztetni, odafigyelne rád…

A lényeg az, hogy nem kéne a miatt szoronganod, hogy jaj mi lesz mert jön a behatolás…

2018. júl. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Én nem szorongok, és nem félek a behatolástól.
2018. júl. 13. 14:12
 14/15 anonim ***** válasza:
48%
A hüvelyben nagyon kevés idegvégződés van, különben szüléskor bele is halnánk a fájdalomba. Ezért van, hogy alig érzel valamit. A csiklóban viszont 8000 (!) idegszál van, ami ráadásul egy nagyon kis területen összpontosul, ott nagyon könnyű elérni az orgazmust.
2018. júl. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A szerelem megtéveszthet. Lehet hogy amit érzel annak nagyobb része szerelem és kevés benne a vágy.

Az eddigi kudarcok is okozhatnak stressz élményt ami tovább ront a dolgon.

Nem tudom hogy mennyire voltak tapasztaltak a partnereid de szerintem 20 alatt és körül még nem lehettek igazán azok. Azt aláírom hogy egyformán "tapasztaltak" azért lehettek. :D

Ki kéne próbálnod hogy mi izgat. Helyzet, idő, ruha, idegen, embertípus... Ki kell lépni a komfortzónából és elvonatkoztatni a jelenlegi párodtól mert fontos dolog az önmegismerés.

2018. júl. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!