Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ki van megelégedve a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ki van megelégedve a pénisze méretével?

Figyelt kérdés

Aki nagyobbat szeretne az mennyivel szeretne nagyobbat? Most mekkora?


Én nekem 14 cm és 2-3 centivel jó lenne ha nagyobb lenne.


2018. júl. 19. 09:33
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
20%
#8 ha képet küldesz akkor meg is magyarázzák, hogy jóval kisebb, ha meg vonalzóst akkor nem válaszolnak már. :DDDdD
2018. júl. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
76%
13 cm elégedett vagyok vele.
2018. júl. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
76%
Én teljesen elégedett vagyok a méretemmel, olyan 15-16 cm hosszú, vastagságra sosem mértem.
2018. júl. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
27%
14-15cm/4.8cm vastag, 18-cm-el lennék igazán elégedett
2018. júl. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
48%

Nem 5#, veled van a baj. Mindenkin van olyan rész amin szeretne változtatni és te mondod meg, hogy nagy baj van.

A te pocakodon változtatni akarnál, akkor baj lenne veled?

Plasztikai sebészeteket zárjuk be! Teljesen mindegy, hogy korrekciós, vagy "l'art pour l'art szépészeti" beavatkozás. Kozmetikákat is mindent. Mert nagy baj van azzal, hogy valaki nincs megelégedve magán valamivel.

Jó erősen kapaszkodj meg! Mindig lesz olyan ember akinek nem tetszene az általad elképzelt változtatás. De teljesen egészséges, ha valaki szeretne magának megfelelni.

Persze lehet azzal jönni, hogy ez lehet torz kép, de egy 17 cm-es pénisz mint pl. a kérdező példája nem egy torz testkép és vágyálom. A mellett nagyon mások az emberek én még picivel nagyobbal se finomkodtam és még se szenvedtek tőle. Mindenki találhat a maga méretéhez párt. De képzeld, még én is szeretnék kicsivel nagyobbat, magam miatt! Arányosabbnak érezném magam. Az se lenne ám nagy teher. Az egyik haveromnak a 22 centisével soha nem volt gondja a lányok terén. Illetve talán egyszer egy pici lánnyal, de jött más helyette. Nagyon érdekes, hogy 90%-ban mind nagyon szerették a barátnői a méretét. Valahogy ő tudott rendszeresen találni ilyen lányt. Olyan érdekes nem?

2018. júl. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
49%
#5-s. Szerinted lehet változtatni a pénisz méreten? Mert szerintem nem igazán. Egyáltalán nem azt mondtam, hogy márpedig nekem 3 centivel nagyobb lesz. Csak bizonyos pózokban még kellene az a pár centi, ami nincsen meg. Így elég korlátolt a pózok száma, csak ennyi miatt "akarnék".
2018. júl. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Az a 2 centi sem elég. Nekem ha nem áll izomból, akkor nekem is gyakran kicsúszik bizonyos pózokban
2018. júl. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
12cm kicsi és 3,5cm vékony.. Egy vicc, selejt kategória. Majdnem kiröhögött az utolsó kapcsolatomban a nő amikor először meglátta, láttam rajta. Az előző kapcsolataimból én sem éreztem semmit sem a nőkből, így ők sem belőlem.. hosszra min plus 4cm vastagágra meg 1cm kellene..
2018. júl. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
92%
10cm eddig még nem volt vele probléma jó tudom nem nagy de a páromnak jó
2018. júl. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
66%
Ismét egy péniszméret... Miért nem a punci érdekli a fiúkat??
2018. júl. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!