Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi történik? Ez normális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik? Ez normális?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon durván kívánom a maszturbálást. Naponta 4x-5x. Ez megy már egy hete. Kezd fájni a maszti, de nagyon érzem hogy kell. Mitől van?

L


2018. júl. 19. 02:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen normális. Masztizz nyugodtan amennyi csak jól esik
2018. júl. 19. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez nem durva, én szex mellett is magamhoz nyúlok sokszor. Ez a peteéréstől függ. Hol fáj? a méhszájad? Cserélj eszközt és tisztítsd meg minden maszti előtt és utána is! Nehogy elkapj valamit.
2018. júl. 19. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért nem szexel pótolod?
2018. júl. 19. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel semmi gond. Én pl minél gyakrabban masztizok, szexszelek, annál jobban és gyakrabban kívánom. Ha nem tudok együtt lenni senkivel egy darabig és masztihoz sincs időm, mert olyan leterhelt vagyok, akkor egy-két hét után már rotál 0 a libidóm. Olyan mintha a rendszeres szexualitás életben tartaná a libidóm. Nem tudom mitől van ez. De a ciklusom is ugyan így hatással van rá. Peteéréskor és menstruációkor is majd megveszek és rámásznék bármire/bárkire általában.
2018. júl. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondolom fiatal vagy, és dolgoznak a hormonok rendesen... teljesen normális.
2018. júl. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én fiú vagyok és én is kanos vagyok mostansag egész nap,a multkor szinte orankent rántottam rá,még éjszaka is fel kellett kelnem,hogy kiverjem,mert álmomban is szexel álmodtam.
2018. júl. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem szoktam feldugni, egyszerűen kicsit kellemetlen a csiklómnál. Szerintem nincs semmi egészségügyi bajom, csak tényleg túl sok.
2018. júl. 19. 10:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs bajod, csak a hormonok dolgoznak. megduzzad a csiklód, várja a simogatást. Gondolom ha kielégülsz utána azért jobb
2018. júl. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!