Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, ha ez történik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha ez történik velem, miután vége?

Figyelt kérdés

A fejemben mindig pergetem a legszebb közös emlékeinket. A varázslatos dolgokat, amiket megéltünk. A szerelmünket, ami volt, de elveszett. A fejemben sosem szűnnek váltakozni ezek az emlékképek. Gúzsba kötnek, nem engednek. De amikor kinyúlnék őérte, csak a fejemben pörgő szép pillanatokat találom a helyén...

A kocsijában ment a rádió. Próbáltunk magunkról beszélni. Hogy olyasvalaki vagyok, akibe beleszerethetne. Lennék a csendes délutáni imádottja. Vagy a vad, máról holnapra történő hajszája. Meg tudnám őrjíteni az érintésemért. De mindez csak a szép emlékeink kaleidoszkópja...

Sajnos semmi több. Ezért belevetem magam a kontinensekbe, az autókba, a sztárokba, a koncertekbe... És mindenből csak egy szép flashbacket képzek.

Mert a fejemben mindent jól csinálok. Amikor hív, nem veszekszem, hanem megbocsátok. Ezek a pillanatok, amiket a sötétben pergetek, csak az enyémek. Vadak voltunk és csak úgy ragyogtunk... Bárcsak hazajönne, a szívembe.


2018. júl. 8. 05:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Huhh... Nekem ez már kicsit ijesztő.
2018. júl. 8. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Teljesen normális. Én is így érzek. :(

2018. júl. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mint egy költő úgy fogalmaztál :)


De akár költői akár nem, ebben csak kínlódás van.

2018. júl. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!