Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori hogy egy középkorú hölgy belemenne egy hosszabb távra a szerető tartásba, ahol lennének érzelmek is?

Figyelt kérdés
Általában honnan lehet tudni ha egy nőnek nincs rendben a házassága és vágyik az odafigyelésre, intimitásra?
2018. júl. 17. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ritka, legalábbis az én ismerősi körömben. Hs ilyenre kerülne a sor, pár alkalom után többet akarna mint egy sima szeretői státusz...
2018. júl. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én 22 évesen összejöttem egy 40 éves nővel, akinek volt férje, csak nem szexeltek.

pár alkalom után rájöttem h ez így nekem nem ok, mert ha komolyabbra fordul akkor még a végén én tartsak el 3 gyereket, de ő sztem belement volna egy hosszútávú kapcsolatba is. elég komoly volt szexuális téren, a saját korosztályomban azóta se találtam olyan nőt sajnos

2018. júl. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gyakoribb mint gondolnád!
2018. júl. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyilván embere válogatja. Ahány nő, annyiféle. Hívd meg egy kávéra és beszélgessetek. Igazából erre csak ő tud/na neked válaszolni.
2018. júl. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%

Szerető tartásnal első számú szabály .

Érzelmet nem viszünk bele !

De ettől meg embere valogatja.

A biztosat az a szemely tudja akiről szól a sztori ;).

2018. júl. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A világ tele elhanyagolt nővel, az idősebb korosztályban még jellemzőbb. Akik vágynak arra, amire minden nő vágyik (nem feltétlen szex), ha azt megkepják, általában érzelem is kezd kialakulni...45F
2018. szept. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez a női sugárdeddi?
2018. szept. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem csak érzelem nélküli szeretősdi van, de tény, hogy a profik nem visznek bele érzelmeket. Az amatőrök meg lebuknak, mert tartják a kapcsolatot dugáson kívül is, levelezés, telefonálgatás, sms...
2018. szept. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!