Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretkezés kicsit "ferdén"?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkezés kicsit "ferdén"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Főként nőkhöz szólna a kérdés.

18 éves fiú vagyok és láttam már itt párszor, hogy nem csak én élek felfelé görbülő penisszel. Sokan azt mondják ez előny, de hátrányt nagyon nem tudok róla.

Esetleg ha valaki tudna segíteni azt megköszönném.

-Miben hátrány?

-Milyen pózokban érdemes a felfelé görbülő péniszt alkalmazni?

-Tényleg izgató hatása van a G-pontra?

-Esetleg kicsit érzékibb lehet a szeretkezés az izgatás miatt?


Előre is köszönöm a segítséget, további szép napot! ^_^



2018. júl. 17. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén megmondom: soha nem éreztem a puncimban, hogy merre görbül. Amikor belém hatol akkor az én vaginám alakja vezeti.


Szóval ha bekötnék a szemem és vakpróbát végeznénk, nekem gőzőm sem lenne kinek merre áll.

2018. júl. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én férjem farka is felfelé görbül, de ő minden téren nagyon jó. Kitűnően nyal, isteni ahogy ujjaz, ahogy kefél arról már nem is beszélve. Vannak nyilván olyan pózok amik nem előnyösek, de azt nektek kell eldönteni, hogy kényelmes és jól esik vagy nem. Szerintem ha a lány van alul vagy felül az tuti biztos, de lehet még itt olyan opció, hogy a nyakadba van a lába. Nálunk ez a három vált be igazán, remélem, hogy neked is sikered lesz!

2018. júl. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!