Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, nektek gondotok lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, nektek gondotok lenne azzal, ha a barátnőtök igényelné az enyhe fojtogatást?

Figyelt kérdés

Nem sok minden van ami annyira fel tud izgatni, mint mikor szex közben a barátom ráfog a nyakamra. Pár lökés és már élvezek is. Izgató, hogy uralkodik felettem, tőle függök, igazi pasi a szememben ilyenkor. (Persze nem azt mondom, hogy csak az a pasi aki ilyet csinál, mert nyilván nem.)

Először eléggé tartott a dologtól, hogy fájdalmat okoz nekem, vagy hogy valami balul sül el, de végül kipróbáltuk és nagyon bejött. Sajnos azóta szétmentünk és nem tudom hogy sok e az olyan pasi, akinek ez tetszik, mert erre szükségem van. Vajon könnyen találok majd szerelmet olyannal, aki erre vevő?


21L



2018. júl. 15. 22:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én leszorítani szeretem a nő csuklóját, meg a karját hátrafogni. Nagyon izgató tud lenni. :)) Neked is bejön ez?
2018. júl. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
77%
#11-es! Nekem is nagyon izgató hátul lefogni, hátracsavarni a lány kezeit. Nem tudja védeni melleit, ami kiszolgáltatottá teszi. A bilincs is gyakran kattan a csuklójukon. Vagy kötél.
2018. júl. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
64%

#12-es a bilincs meg a kötél sem rossz.

Bár én nem szoktam használni eszközöket.

Túlságosan szeretem megragadni, megszorongatni, a vékony kis eres női csuklókat és karokat. Jó érzés fogni őket.

És mikor pl. hátracsavarom az egyik csuklóját doggyban, a lapockájuk is gyönyörű ahogy kiemelkedik. Egy vékony nőnek álltalában a háta is nagyon szép. És ez engem nagyon beindít. És imádom érezni, h teljesen körbeérem a nő csuklóját, és mikor kicsit megszorongatom, vagy hátracsavarom, a nő karját, csuklóját aktus közben.. imádom érezni, azt is, ahogy eresedik a vékony kis karjuk, csuklójuk. De azt is szeretem nagyon amikor szintén doggyban, az alkarjánál fogva, húzom rá a nőt a farkamra.. :))

2018. júl. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Egy lánnyal próbáltam, de aztán neki annyira nem jött be a dolog, inkább csak filmen és fantáziában, szóval a kipróbálás után hagytuk is, engem meg pont akkor kezdett el igazán érdekelni, szóval én örülnék ilyen lánynak.

26F

2019. márc. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Engem az exem vitt bele ezekbe a fojtogatós dolgokba. Azóta nem tudok meglenni nélküle. Csak sajnos nehéz ilyen lányt találni..


23/F

2019. ápr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!