Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meztelen szaunába, wellnessbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meztelen szaunába, wellnessbe lehetséges csajozni, vadászni?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel ez a téma. Voltam az egyik ilyen, szabadidőközpontba. Nem volt sok egyedüli nő, de akik voltak egy pár igen megnézte a szerszámomat. Próbáltam szemezni, de arra nem voltak vevők. Az lenne a kérdésem , hogy lehetséges e itt, valamilyen kapcsolat kialakítása?! Tudom vannak melegszaunák, ahová a melegek ismerkedési céllal járnak. Heteróknak is van ilyen konkrét hely? Én szentendrén voltam, nagyon jól éreztem magam. Csak jó lett volna ha összejön valami kis közös maszti, kapcsokat nőkkel. 28 éves, vagyok 12 éve sportolok, úgyhogy úgy érzem, hpgy az esztétikummal nincsen baj. Persze mindenkinek más a szép.

#csajozás #wellness #Meztelen szauna
2018. júl. 15. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Hol van ilyen hely?
2018. júl. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Németországban biztos van ilyen. De ott eleve nem olyan frusztráltak az emberek, hogy ott akarjanak csajozni.
2018. szept. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Én Svájcban élek, itt ugye meztelenül szaunáznak. Egyszer voltam úszni, utána beültem, bejött pár nagyon frankó fiatal csaj, csehek voltak azt hiszem. Elkezdtünk dumálgatni, végülis odáig jutottunk, hogy az egyik a mosdóban leszopott.


Jó volt :)

2018. szept. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Chac Xib Chaac ***** válasza:

Miért ne lehetne?? Vannak swinger klubok is, ahol kimondottan vannak ilyen programok. Talán az a legjobb terepe ennek Nézz meg egye, általában hétköznap kora este-, késő délutáni programok ezek, a neten megtaláld ;)


Ott adott a szándék, a hely, és az alkalom is. Aztán, ha megtetszik, akkor szerintem a résztvevőktől kaphatsz további tippeket ;)


F40

2018. szept. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, de nem illik.
2018. szept. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem!!!
2018. dec. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!