Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elítélendő, hogy vágynék egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő, hogy vágynék egy netes kapcsolatra, beszelgetopartnerre, úgy hogy van feleségem? 30f

Figyelt kérdés
2018. júl. 15. 08:33
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Nem az. Sokan vágynak ilyesmire.

22l

2018. júl. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg a feleségeddel.
2018. júl. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

Igenis elítélendő. Már bocsánat, de ez pofátlanság a feleségeddel szemben. Elvileg örök hűséget esküdtél, nem?

Beszélj vele erről. Mindenképpen.

2018. júl. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés, hogy mire gondolsz netes kapcsolat címszó alatt. Ha egy barátra, akivel a hasonló érdeklődési körök miatt tudtok beszélgetni, hülyülni, az szerintem oké. De ha neki akarod elmondani a problémáid, meg vele akarod megbeszélni azt, amit a feleségeddel kellene, az nagyon nem oké.
2018. júl. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Ha a feleséged nem partner abban hogy megoszd vele a gondolataidat akkor érthető miért vágysz erre, így nem annyira elítélendő.

Nem jó a kapcsolatotok vagy miért szeretnéd ezt?

2018. júl. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen. Max akkor nem, ha a feleséged is tud róla, és nem a háta mögött csinálod. Ha valami baj van a kapcsolatotokban, először vele beszélj, ne ilyenbe menekülj, mert rossz vége lesz. (Talasztalat)
2018. júl. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha elítélendő, ha nem, szerintem nagyon sokan vannak akik hasonlóra vágynak. sőt, ettől jóval többre.


Ez még egyáltalán nem jelenti azt,hogy ne szeretnéd a feleséged,hogy ne Vele beszélnéd meg azt, amit Vele kell megbeszélned, egyszerűen csak egy kis izgalmat, újdonságot, színt akarsz vinni az életedbe.

Majdnem olyan, mintha baráti kapcsolat lenne, sőt, akár még az is lehet belőle.


Az már más kérdés,hogy ezt hogy/hol hozod össze, és az, akit Te beszélgetőpartnernek találsz megáll-e ennél, vagy többet szeretne.


A házasságod nem érdemes kockáztatni ezért, ezt mérd fel előre.


Pontozzatok le, bocs', de gondoljátok,hogy a feleség örömmel járul ehhez? Nem hinném, bizonyára rögtön továbbvinné a szálat,hogy más a célja a férjének.


Kérdező, az viszont kérdés,hogy miért keresel ilyen partnert? Nincsenek barátaid akivel beszélgethetnél, vagy csak más jellegű kapcsolatra vágysz?

2018. júl. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem elítélendő. Ha a feleséged már nem mutat érdeklődést utánad, akkor semmi joga nem lenne ezt a szemedre hányi. Örüljön, hogy van valaki, aki eltartja.
2018. júl. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, írj nekem, mert én is keresek netes beszélgetőpartnert. :)


23/N

2018. júl. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8-as, a kérdező semmit nem mondott a házasságáról, tehát nem tudjuk,hogy viszonyul Hozzá a felesége. Én is kérdeztem miért keres beszélgetőportnert, de még nem írta le.

Nem kell mindjárt azt feltételezni,hogy rossz a házassága és a felsége nem törődik Vele.

Lehet,hogy zárkózottabb, kevésbé beszélgetős, a kérdezőnek pedig szüksége van erre.Gondolom nem azt akarja kitárgyalni,hogy mit vegyen a boltban, esetleg hogy alakítsák át a lakást.

A világ dolgairól pedig beszélhet bárkivel.

2018. júl. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!