Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Laza kapcsolatra (barátság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laza kapcsolatra (barátság extrákkal) mennyire hajlandóak a nők?

Figyelt kérdés
Ahol nem csak szex lenne feltétlen, hanem egyéb apróságok is.
2018. ápr. 16. 09:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Csekély mértékben.
2018. ápr. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mit takar az, hogy egyeb aprosagok?
2018. ápr. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Egyre inkább.... sajnos.
2018. ápr. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%

Én nőként mondom, hogy nincs olyan barátnőm, akiről tudnám, hogy belemegy ilyenbe...

olyan barátnőm van, aki nagyon sok pasival volt már együtt és lesz is, mert állítólag még nem élte ki magát, de ebbe a barátság extrákkal kapcsolatba szerintem nem sokan mennek bele. Lehet, hogy nincs igazam, de én nekem nincs ilyen személy az ismerőseim közt. Hozzá teszem férfit sem ismerek ilyet.

2018. ápr. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
20%

Én erre vágyom. 22/N

NEM kérek priviket!

2018. ápr. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

#5 vagyok.

Túl sok nyomás nehezedne rám, nekem kell a tér, szükségem levegőre. Ha egy ffi barátommal kedvem lenne beülni valahová, ne húzzuk már egyből a szánkat. Továbbá nem tudnék eleget tenni a pákapcsolattal járó formaságoknak de nincs is szükségem rá.

Nem azt mondom, hogy életem végéig ezt keresem, de jelen pillanatban ez engem megfojtana.

2018. ápr. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%

örülnék ilyen kapcsolatnak

volt már szerető is, laza is...

40/F

2018. ápr. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
49%

Én beleragadtam egy ilyenbe, de nem erre vágytam. A pasi rendesen átvert, hülyített, majd mikor részemről már kialakultak az érzelmek, közölte, hogy nem akar kapcsolatot. Nehéz volt kikászálódni az egészből. Szerintem a legtöbb nő nem elégszik meg ennyivel (legalábbis én nem).


25N

2018. ápr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
16%
Pénzért bármire hajlandóak.
2018. máj. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Van az a nő és van az az élethelyzet, develég ritka. Volt ilyen kapcsolatom, kettő is, az egyik nagyon jól alakult a másik nagyon nem.

Egyik esetben ismerkedésből lett barátság extrákkal de én többet szerettem volna. Ő hülyített én meg nem vettem észre, végül lelépett.

A másik az elejétől tiszta volt, kötöttségek nélkül. Természetesen diszkréten csináltuk mert nagyon szorosan egy társaságban mozogtunk. A sex nagyon jó volt, a barátság előtte és utána is megmatadt. Akkor lett vége mikor randizni kezdtem egy lánnyal. Utána hol neki, hol nekem volt valakim úgyhogy nem kezdtük újra. Most mindkettőnknek van párja. Kicsit vicces volt találkozni négyesben, a párok szerintem nem tudják, az enyém biztos nem.

32F

2018. máj. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!