Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Laza kapcsolatra (barátság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laza kapcsolatra (barátság extrákkal) mennyire hajlandóak a nők?

Figyelt kérdés
Ahol nem csak szex lenne feltétlen, hanem egyéb apróságok is.
2018. ápr. 16. 09:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
20 cm felett simán ha van hozzá egy jo test meg anyagi háttér. Az viszont tény hogy a ribissebb lányokra jellwmző. 23F
2018. máj. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
89%

Nekem általában laza kapcsolataim vannak. A barátság nem fontos része ezeknek.

35/N

2018. máj. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
velem nem igazán megy nekik ez a dolog mert midnegyiket túl jól dugom meg és utána belém szeretnek :(
2018. máj. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés ilyrn nő van legalábis ilyet keresek én is már jó ideje !
2018. máj. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

Kimondom helyettetek is. Nagyon. Sokkal igalmasabb mint egy unalmas pasival csinalni evekig...jelenleg van párom de két hónapja ismét beindultam így ragadozom...és hopp..van telefontokom van pénzem eljutok fodrászhoz stb.

Én nem kérek ők lepnek meg valamivel mindig míg a barátom egy éve egy csokit se adott...

Soha többé kapcsolat inkább élek


18/L

2018. máj. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Volt már szexkapcsolatom 1.5 éses egy 17 éves lánnyal szal lehetséges,de nagyon ritka.A nők./lányok/(gyávák).Gyávák nyitni 1 fiú felé.de aki meg áttveri őket és kihasználja a mellett a végletekig kitartanak.Ez a nekem érzelem kell hozzá baromság 1 vicc. A vibrihez is érzelem kell? Másrészt pénzért/magasabb beosztásért a munkahelyen nagy részük bármire kapható.Sajnos ez a tapasztalatom.A foatalabb lányok azok normálisabbak, na ott se mind ,de nagyobb százalékban sokkal.
2018. máj. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#15


Te helyettem ne mondj semmit. Attól, hogy te egy felszínes, pénzéhes kis k vagy, ne gondold, hogy mindenki ilyen. A hozzád hasonlók miatt van a pasik fejében ez a rengeteg negatív sztereotípia a nőkről. Inkább bújjál el.

2018. máj. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!