Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki, hogy a barátomnak meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, hogy a barátomnak meg kellett mutatnia, hogyan verjem ki a farkát?

Figyelt kérdés
Nem voltam már szűz, amikor összejöttünk, és mégis rátette a kezét a kezemre, hogy megmutassa, hogyan csináljam határozottabban, ahogy neki tetszik. Az előző partnerem nem csinált ilyet. Kicsit szégyelltem magamat, hogy ezt meg kellett mutatni.

2018. júl. 15. 00:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki.
2018. júl. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Ugyanezt csinálta velem is a párom és én is cikinek érzem...
2018. júl. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem ciki. Akik nem kommunikálnak, meg azt hiszik, hogy mindent tudni kell, amikor nem tudják és cikinek érzik az ilyeneket, na... az a ciki inkább
2018. júl. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Miért lenne ciki ?

Az ő testét ő ismeri.

Ő tudja mi jó neki.

Szexelni nem ciki ?

2018. júl. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Volt valaha farkad? Nem, ugye?

Tudod milyen érzés farkat verni? Nem, ugye?

Amikor anyukád először megmutatta, hogy kell bekötni a cipődet, azt is cikinek érezted?

Gondolkodj....

2018. júl. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Miért szégyelled magad? Honnan kellene tudnod, hogy milyen érzés a pasinak, ha verve van a farka? :D Valószínűleg ő sem várta el tőled a profizmust, attól, hogy az exed testét már ismerted, nem fogod automatikusan az övét is.
2018. júl. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Zuzu82 ***** válasza:
94%
nem ciki, èn is màr tobbszor megmutattam. A lànyok tobbsège nem tudja pl: hogy àtlagban az erogènebb zona a pèniszen az also, azt kell meg markolni rendesen nem a felsot.
2018. júl. 15. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. És gondolj erre, amikor arra vágysz, hogy a fiú jól és jó helyen simogasson, nyaljon ki. Te is fogd a kezét, és mutasd, ne szégyelld. Mindketten sokat nyertek vele. ;)
2018. júl. 15. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lanyok is ezt csinalnak nyalasnal vagy ujjazasnal, nem lenne ennyi kielegitetlen no.
2018. júl. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!