Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy adjam a tudtára a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam a tudtára a barátomnak?

Figyelt kérdés

Az a problémám,hogy ha fekszünk is egymás mellett, akkor nem kezdeményez.. Ha nem csókolom meg, nem kezdem el a dolgokat akkor nem nagyon van szex.

Pedig annyira vágyon arra , hogy esetleg lelökjön az ágyra, vagy hogy neki nyomjon a falnak és éreztesse hogy mennyire kíván és a magáévá tegyen. Vagy felrakjon az asztalra..bármi..


Szóval olyan jó lenne ha egy kicsit dominánsabb lenne.

Persze nagyon jó bele a szex, de nekem ez így olyan lapos..mindig csak este lefekvéskor szeretkezünk.. Én meg legszivesebben a kocsi hátsó ülésén is rámásznék

. :D félek hogy nem fog ez így működni pedig több mint fél éve együtt vagyunk..


Hogy lehetne ezt vele megbeszélni, úgy, hogy ne érezze azt hogy nekem kevés vagy bármi?


Én 24L ő 26F


2018. ápr. 12. 21:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Nagyon jó vele* bocsánat az elírásért.
2018. ápr. 12. 21:42
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mégsem olyan jó vele. Nem fog ez működni köztetek, más a vérmérsékletetek.
2018. ápr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%

Megint a fidesz nyert és ez a bajod? :D

Nem lesz hosszúéletű ez a kapcsolat tapasztalatból mondom, sőt ha a pasas nem kezdeményez nálad akkor nem kíván eléggé... 24/F

2018. ápr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
"Drágám imádlak és isteni veled a szex de néha olyan jó lenne ha úgy igazán megkefélnél itt és itt"
2018. ápr. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát akkor mégsem olyan jó...

Szerintem a kommunikáció csodálatos dolog.

2018. ápr. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!