Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha elképzelitek lányok, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elképzelitek lányok, hogy az ideálod elsétál melletted, akkor ahhoz hozzátartozik a nagy magasság (185 cm felett mondjuk)?

Figyelt kérdés
2018. júl. 14. 11:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

185cm alatti legyen mindenképpen

utálom a létrákat

2018. júl. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Legyen legalább 185
2018. júl. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Van olyan férfi akinél tetszik a magasság de ha az ideálom lenne az aki elsétál mellettem annál nem a magasságot nézném.

A magasság nálam az utolsó szempont. Nem annyira fontos.

2018. júl. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerinted egy átlag lány meg tudja különböztetni a 183 és a 187 centis embert a 185 centistől, ha nem áll mellette senki?

Ez a 185 centi úgy sztereotípiává vált és azért szokták azt mondani a lányok.

Én pl. összementem és 178 lehetek már csak szerintem. De még most is gyakran azt mondom, hogy még mindig 180 vagyok. Szerinted valaha valaki kételkedett benne. Max akkor, ha egy 180 centis ember mellé állnék, akiről tudják, hogy annyi. Meg azért a cipőknek is különbözően vastag a talpa, tényleg sokat számít.

Számomra pl. teljesen mindegy, hogy mekkora egy lány. Nem részletezem, hogy melyik miért jó, de én egyformán szeretem az összes magasságot. Az már más kérdés, hogy egy magas lányt tudom, hogy zavarna a magasságom. Egyszer próbálkoztam egy lánynál, aki kb 3 centivel volt alacsonyabb. Igen csak lehetett érezni, hogy zavarja. Ráadásul folyamatosan jojózott a szeme ahogy folyton méregette a fejbúbom szintjét

2018. júl. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

"Én pl. összementem és 178 lehetek már csak szerintem. De még most is gyakran azt mondom, hogy még mindig 180 vagyok. Szerinted valaha valaki kételkedett benne."


Nem... De 178 és 180 között nem annyi a különbség, mint 178 és 186 között.

2018. júl. 14. 18:38
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem is kell foglalkozni és nem is foglalkozom olyannal, aki ennyire ragaszkodik ilyen magassághoz. Nem azért, mert ez valahol feladás, hanem akinek ennyiből áll a dolog, az hozzáállás tekintetében nem passzol hozzám eleve.

Amellett meg optikai tekintetben meg van más előnyöm a magasakkal szemben. Persze sok lány látószögéből kiesek, de nekem nem is kell sok lány

2018. júl. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

az ideálom magasabb,de nem feltétlenül 185.

nem határozom meg mert marhaság.

2018. júl. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!