Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Maszturbáltatok már óvszerben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maszturbáltatok már óvszerben?

Figyelt kérdés
Még nem próbáltam ki, de érdekelne, mennyiben másabb így, mint egy sima önkielégítés? Mennyire csökkenti a gumi a kéz izgatását? Illetve hogyan szoktatok? Felhúzott fitymával vagy a bőr rajta marad? Ha az előbbi, nem kellemetlen érzés?

2018. júl. 10. 14:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
46%

Igen.

L/16

2018. júl. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Én sem értem, hogy miért kell ilyen hülyeséget kérdezni. Persze bármit lehet kérdezni a gyk-n, ami nem ütközik a szabályzatba, de van pár dolog, ami irritál engem, és ezzel sokan így vannak szerintem:


- ha olyan egyszerű dolgot kérdeznek, amit 5 másodperc alatt ki lehet googlezni, pl. "Mikor született Petőfi Sándor?"


- ha olyan dolgot kérdeznek, amiben segít a google, ráadásul egy nap múlva elavulttá válik a kérdés, pl. "esni fog holnap az eső?"


- ha olyan dolgot kérdeznek, amit egyszerűbb megtapasztalni. (pl. ez)


- ha orvosi, vagy más szakvéleményt kérdeznek itt, ahelyett, hogy orvoshoz menne, vagy weborvosi honlapon tenné fel a kérdését.


stb.


Amúgy meg már csak azért is érdemes kipróbálni, hogy megtanuld feltenni helyesen azt a gumit, hogy amikor élesben kell, akkor ne bénázz. Ha meg már felteszed azért, hogy megtanuld, akkor már ki is verheted, és megtudod, nem? Nem a Holdra akarsz menni, miért nagy ügy ez?!

2018. júl. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

ja, és a másik fajta:

"Ég a házam, mit csináljak?" jellegűek.


De attól is felhúzom magam, ha valaki úgy kérdez, hogy nem derül ki, hogy mit akar megtudni, pl. "Szerintetek is?"


Vagy egy kijelentőmondatot tesz, de pont helyett kérdőjellel, mert csak így lehet.

2018. júl. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
12: Ez nem hülyeség. Ha szerinted az, gondolkozz el, mit rontottál el az életedben, mert nagyon frusztrált vagy...
2018. júl. 12. 12:07
 15/21 anonim ***** válasza:

A hozzászólásom alapján az a következtetésed, hogy én frusztrált vagyok, eléggé gyenge lábakon áll. Mondhatnám erre azt, hogy ez csupán a te kivetítésed, és te vagy frusztrált, de nem vagyok ebben biztos. Lehet, hogy csak egy betanult reakcióról van szó a részedről, hogy valamilyen esetekben hogyan hárítsál. Akárhogy is, nem rám tartozik, nem akarok belegondolni, pláne életvezetési tanácsokat adni neked. Már csak azért sem, mert a kérdés nem erről szól.


Maga a kérdés önmagában nem lenne hülyeség, legalábbis tűrhető kategóriában lenne, de mivel a kifejtésből és a hozzászólásodból világossá válik, hogy mit akarsz valójában, kiolvasható a valódi kérdésed, és az a gáz.


És mielőtt belemennél, hogy a hozzászólásból való kiolvasás kb. annyira működik, mint a tenyérjóslás, hát nem. A prosti/ri-banc sem azért kérdez valakit (ha kérdez, nem tudom, nem volt velük dolgom), hogy mennyit keres, mert arra kíváncsi, hogy mennyit keres, hanem arra kíváncsi, hogy mennyit tud lehúzni róla. Így működik.

2018. júl. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
15: Szerinted mit akarok kiolvasni a válaszokból?
2018. júl. 13. 12:48
 17/21 anonim ***** válasza:
Szerinted fontos vagy nekem annyira, hogy vitába bonyolódjam veled? Ha ugyanis eddig nem lett volna számodra nyilvánvaló, akkor baj van a buksival, ha pedig most belemegyek, akkor vitát generálsz velem. Szerinted érdekel ez engem?! :D
2018. júl. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Egyszerűség kedvéért: ki is kapcsolom a követést. Ne várj több választ tőlem!

Szia

2018. júl. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Aztán nagyon érdekel, kit és mit követsz. :o)
2018. júl. 15. 16:53
 20/21 anonim ***** válasza:

Komolyan nem hiszem el, hogy egyeseknek mi a f..z a bajuk...

A srác csak kérdezett valamit, erre a kivénhedt komcsi fejűek meg itt hisztiznek. Minek olvasod el a kérdést? Ha értelmesen nem tudsz válaszolni akkor meg inkább kussolj.

2018. júl. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!