Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Maszturbáltatok már óvszerben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maszturbáltatok már óvszerben?

Figyelt kérdés
Még nem próbáltam ki, de érdekelne, mennyiben másabb így, mint egy sima önkielégítés? Mennyire csökkenti a gumi a kéz izgatását? Illetve hogyan szoktatok? Felhúzott fitymával vagy a bőr rajta marad? Ha az előbbi, nem kellemetlen érzés?

2018. júl. 10. 14:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%

Az élet nagy kérdései..

Vegyél egy 3-as csomagot,5-600 Ft-ért már van,aztán próbáld ki.Komolyan mondom a mai fiatalok fingani sem képesek segítség nélkül.

2018. júl. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Igen de köpj bele mielott felhuzod ugy nagyon izgi ahogy csuszik. Tisztara mintha valaki oralozna neked. De elotte par napig ne masztizz hogy meg intenzivebb legyen a dolog.
2018. júl. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
73%

Próbáld ki, ennyi... ezt ki se kellene írni.

Mióta a "művelt nyugathoz" tartozunk, hétszentség hogy hülyébb lett a magyarja, holott igen találékony népség lenne, de mára inkább népsegg ez...

2018. júl. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam. Nekem tetszett, csak kicsit drága mulatság hosszú távon. :D
2018. júl. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
persze, fiatalon szűzként néha kipróbálja az ember, hogy milyen érzés az óvszer
2018. júl. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek, ha valakit zavart a kérdésem, azt hittem, ez az oldal erről szól, hogy bármit meg lehessen tudni...
2018. júl. 10. 14:46
 7/21 anonim ***** válasza:
53%

Éppen ez az,hogy mindent megkérdeztek.Nem kell az összes fostos gondolatotokat kiírni,megosztani.

Vegyél gumit,aztán próbáld ki.Úgy csinálsz,mintha származhatna belőle bármiféle hátrányod,ha kipróbálod és nem jön be.Pár 100Ft-ról beszélünk,amit úgyis ki kell majd adnod óvszerre,ha egyszer majd (valami csoda folytán) szexuális kapcsolatot létesítesz egy lánnyal.

2018. júl. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
7: Nem értem, egy ártatlan kérdés miatt miért kell ennyire kiakadni. Rossz volt a meló? Főnök csesztet? Esetleg az asszony nem ápolt le tegnap este? Nyugodj már le kérlek, minden rendben lesz. Ne itt éld ki a frusztrációidat, vigyél egy csokor virágot, engeszteld ki, aztán hajrá, mehet a szex!
2018. júl. 10. 15:02
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Én próbáltam, nem volt rossz, teljesen más, mondjuk én máshogy is csináltam, mert máskor a bőr húzkodom, ebben az esetben viszont bőr lehúzva és úgy játszottam.


Mondjuk nem értem mit szenvedtek, az oldal azért van, hogy kérdéseket tegyenek fel, ha nem tetszik a kérdés ne válaszolj, de ha tudtok 1-2 mondatba panaszkodni a kérdés miatt, akkor 1 mondatba válaszolni is tudnátok...


25F

2018. júl. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

2: Ezt kipróbálom, jó ötlet a nyálas megoldás. Bár úgy tudom, ezekben alapból van egy kis síkosító belül nem?


9: Köszi a választ! A második résszel meg egyetértek, nem tudom, egyesek miért pattognak. :o(

2018. júl. 10. 15:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!