Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok maszturbáltatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok maszturbáltatok már extrém helyen?

Figyelt kérdés
ha igen akkor hol/hogyan? kort is írjatok de privibe is jöhet

2018. máj. 20. 15:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
nem, de nekem szerintem úgy nem is menne. nekem ahhoz, hogy elélvezzek, teljes nyugalom kell, amihez hozzátartozik, hogy nem bukok le, lehetőleg egyedül vagyok, meg stb. egy extrém helyen folyamatosan azon feszengenék, hogy valaki észrevesz
2018. máj. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Temetőben 18 éves koromban, amikor bezárt átmásztam a kerítésén. Szerencsére még kicsit világos volt, de mégsem vett észre senki. 20/N
2018. máj. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Kint, este az utcán nyáron. Sok erős lámpa van, és nem messze van egy kis pad fák között, teljes sötétben. Melegem volt, és kicsit ki akartam magam szellőztetni lent, és meglegyintett a szél, és hát muszáj voltam masztizni egyet.
2018. máj. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Faágon, ami a víz fölé hajlott (táborban voltunk egy erdő mellett középsuliban)
2018. máj. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Munkahelyen éjszakás műszakban... :D 23/L
2018. máj. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
5: milyen területen dolgozol ?
2018. máj. 21. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Élménymedencében. Vasúti kocsiban.
2018. máj. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg helyen.

Nekem ez a “fétisem”.

Autóban a dugó közepén.

Moziban.

Erkélyen.

Duna-parton.

Stb

Stb

Rendkívüli módon izgat a gondolat, hogy mások megláthatnak

35N

2018. máj. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nalam ez kicsit komplikaltabb volt.. Csaladi ebeden voltunk es anagynenem athivta a szomszedekat is akiknek volt egy nalam 1-2 evvel idosebb fiuk (kis korunkban (7 eves korunkig) sokat jatszottunk egyutt nyarankent) a lenyeg h pont a srac melle ultettek le es az asztal alatt elkezdte simogatni a labamat.. Pont szoknya volt rajtam.. Aztan egyre feljebb haladt a keze. Hagytam neki.. nem volt baratom se es vagytam az erintesere.. De mikor mar addig fajult a helyzet h majdnem felnyogtem. Gyorsan felalltam az asztaltol szerencsere mar az ebed vege fele jartunk mar csak paran ettek. En pedig gyorsan felsiettem a szobamba h esetleg konnyitsek magamon. De a srac utanam jott es haaat h is mondjam ezt a reszet inkabb o intezte el nekem. Azota ez parszor mar megismetlodott es nem bantam meg..

19L

2018. júl. 5. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én egy kilencemeletes, 100 lakásos társasházban lakom, és csak egyetlen lépcsőháza van. A lépcsőház földszintjén masztiztam, ahol a legnagyobb a forgalom, persze elég hamar rám is talált valaki.

Repülőn is volt már.

2018. júl. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!