Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Titeket mennyire zavar a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bentekerrels kérdése:

Titeket mennyire zavar a csajotok volt szexuàlis èlete? Pl: hogy a 65 èves fonokèvel volt egyutt?

Figyelt kérdés
Engem egy kicsit zavar, szoval nèha elkèpzelem ahogy a csajom a nàla 40 èvvel idosebb fonokèvel kavar, s nem egy kellemes èrzès.

2018. júl. 9. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Multjart vagy vele vagy a jovit tervezitek ? Ennyi regeszt....
2018. júl. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Ilyen világot élünk

Ez van

2018. júl. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Ha nem tudod elviselni, akkor odébb kell állni !

Senkit nem szabad megszólni, mert mi is kerülhetünk hasonló szituációba.

Ez már a múlté, akkor még nem voltál jelen az életében, ahogy ő sem a tiédben, úgyhogy túl sok jogod nincs ahhoz, hogy elítéld vagy ezért hibáztasd !

Mist veled van, te vagy neki fontos, téged szeret, és ez lebegjen a szemed előtt ! Az már a múlté ! Ne rágódj rajta ! Persze, zavaró tud lenni, ha az exükről hallunk, legalábbis sokunknak, de nem érdemes ezzel vesződni, majd idővel rájössz !

2018. júl. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Most téged a főnök kora zavar? Hát ne zavarjon!

Tudjál róla, hogy rengeteg csajnak van a bakancs-listáján idős pasi, és ezt hamarabb kipipálják mint a többes szexet!

Ne problémázz olyanon, amin már soha sem lehet változtatni!

Fogadd e!

2018. júl. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

fiatal koromban engem is zavart, mikor kiderült, hogy előző szeretője egy idős pasi volt, aki elhalmozta ajándékokkal meg miegyébbel amit én egyetemistaként nem tehettem meg. Persze az ember ilyenkor féltékeny. Most már nem érdekelne, mert már én is idősebb vagyok.

De el tudom képzelni, hogy nem hagy nyugodni ez a 65 éves csávó

2018. júl. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!