Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk/ferfiak mi az a testalkat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk/ferfiak mi az a testalkat vagy akarmi ami zavar titeket szex kozben?

Figyelt kérdés
Arra szeretnek valaszt kapni, hogy szinte mindenhol azt hallom h azt szeretik ha van egy kis felesleg de ha lapos a has csak fenekem nagyobb meg van mellem es ennyi kb. De a fiuk mit szeretnek jobban ha a lany csupasz vagy ha szorosebb ?
2018. jún. 28. 07:24
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem az ideális ha van mindenhol rajta egy kis plusz, de arányos és feszes a bőre, viszont popsinál enyhébb narancsbőr, egy kis striával tetszik a legjobban


alkatra kb tenyérnyi mell, nagyobb popsi, vastagabb comb a kedvencem


am zavarna, az a nagyon vékony, az taszítana

2018. jún. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy, hogy csupasz, vagy szőrös. Pont ezek azok a dolgok, amiken lehet változtatni. De ha a nő nem akar, nagyügyet nem csinálok belőle. Az alakja már fontosabb.
2018. jún. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne legyen nagy feneke és vastag combja.mert az nem jön be.Csupaszon a legszebb számomra.
2018. jún. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Erre nem fogsz kapni egyértelmű és egyöntetű választ. Mindenkinek más jön be.

De ha rólam van szó, akkor én szeretem, ha van egy kis felesleg, de azért alatta legyen némi izom. Nem kell sok, de azért legyen. Résszint az ad formát is, résszint meg gyakorlati szerepe is van. Én kifejezetten szeretem a vastag combokat, pláne ha hozzá hosszú is. Azt is szeretem, ha van egy kis hasa is, a kockás hastól egy lányon kicsit irtózom. Nyilván az ellenkező nemtől, ellenkezőt is várna az ember, szóval ne legyen olyan a hasa pl. mint az enyém. Nyilván nem ez a perdöntő, de, ha már választhatok, akkor legyen nagy melle. Nekem csak kis mellű lánnyal volt eddig és szerettem, de azért abban is van valami amin ők kattogtak, hogy azért érdekes hogy nekem nagyobb van mint nekik. A szőrrel meg ugyan így vagyok. Bőven elég szőrös vagyok odalent kettőnk helyett is, bár én is teszek ellene, de a lány inkább ne legyen. Vagy teljesen csupasz, vagy rövidre fazonírozott. Sokan ki vannak a borostástól, nekem azzal nincs bajom. Azzal viszont van, ha göndör szőrszálakkal megy tele a nyelvem

2018. jún. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akinek zavarna a testalkata szex közben azzal nem is jutunk el a szexig!
2018. jún. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!