Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ilyen sok lapos,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen sok lapos, löttyedt, tepsi, dagadt fenekű lány?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek szemezgetni ebben a nyári forgatagban,de megdöbbenten tapasztaltam,hogy egyre több a kövér lány.

Aki meg nem kövér,annak meg nincs feneke.Kb olyan,mint a hátából nőne ki a lába.



2018. júl. 6. 19:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Anyad. Nem miattad veszunk fel rovidnadragot, te szexista sz ar ember!
2018. júl. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan amiatt kevés a sportos nő, mint ami miatt kevés a sportos ferfi. Mi magyarok nem eszünk egedzsrgesrn, nem mozgunk és sportolunk eleget és a berunk is kevesebb, kevebbet is költünk az egészségunkre is. Ez sajnos meglátszik rajtunk.
2018. júl. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Na megmondom en miert. Pontosan azert,hogy a kopaszodo ,hordohasu , C kosaras ferfiaknak is legyen kivel szexelni es fennmaradjon csodalatos fajunk!
2018. júl. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nézelődni? Engem senki se nézzen csak a barátnőm, őt nézhetitek annak örülök mert pozitív vissza jelzés! De hogy engem ne merészeljen senki se nézni!
2018. júl. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Én azt látom hogy a férfiak esetében 2 véglet van, az piszkafa meg a kövér rezgő hasú. Normális alkatú férfi alig van.
2018. júl. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
59%
Tényleg rengeteg kövér,fiatal lány van manapság,sokkal több mint pl. 20 évvel ezelőtt.Szemetet esznek,nem mozognak,igénytelenek.
2018. júl. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%

Ami már lóg vagy nem feszül az pfujj!

Hát nem kocához akarok én nyúlkálni!

De mindenki mást szeret!

2018. júl. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
59%
Bírom, hogy egyesek ilyenkor egyből megfordítják a kérdést. :D Nőkről volt most szó, ha a férfiak testalkatáról akartok csevegni, írjatok ki egy másik, hasonló kérdést.
2018. júl. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos rohan a világ, kevés a pénz és az egészséges táplálkozás nem olcsó mulatság. Nem mindenkinek gyors az anyagcseréje, és nem mindenkinek az életre a fitness.


És csak úgy megsúgom, hogy az ismerőseim között lévő modelltestű lányok 80%-a ugyanúgy zabál és fekszik a gép előtt. Csak van akin meglátszik, van akin nem, ennyi az egész, a legtöbb ember testalkattól függetlenül nem mozog. Se a nők, se a férfiak.

2018. júl. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Így igaz ismerek olyan lányt aki egyeltalán nem figyel az étkezésre edzőtermet nem látott még távolról se mégis olyan teste van, hogy csak na!
2018. júl. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!