Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Körülmetélt pénisszel női...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körülmetélt pénisszel női szempontból milyen a szex?

Figyelt kérdés
A ferfiak is megirhatják. Van kulonbseg a metelt es a meteletlen kozott szex kozben? Esetleg jobban lehet erezni a meteltet?

2018. júl. 4. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem semmi különbség. Hány évesek vagytok?
2018. júl. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogy jon ide a kor?? :D meg miert tobbes szám? Egy full egyszeru, normalis kerdes, amit nem kell tulgondolni.
2018. júl. 4. 19:30
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem isteni. Nekem teljesen más ézrés(páromnak olyan). Sokkal jobban érzem azt, hogy bennem van. Viszont apró hátrány ami előny is lassan megy el miatta, mert erős inger kell neki. Szex közben szuper, mert én lassan megyek el, de szopás közben majd' leszakad az állam xd.

Bár az is igaz, hogy így finomabb szopni őt *-*

2018. júl. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
A behatolásnál nem érezni, de orálnál igrn, elég lelombozó, és látványra se valami szép.
2018. júl. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!